Ortopedia 

Ortopedia

Ortopedia, to ważny dział medycyny dotyczący narządów ruchu i wszystkiego co jest z tym związane. Urazy, zwyrodnienia, wypadki, choroby ich leczenie i często długotrwała rehabilitacja wymagają wsparcia. Klienci wsparcie otrzymują dzięki istnieniu ortez, stabilizatorów i innych sprzętów potrzebnych do zaopatrzenia pacjenta. Produkty medyczne – or...

Ortopedia, to ważny dział medycyny dotyczący narządów ruchu i wszystkiego co jest z tym związane. Urazy, zwyrodnienia, wypadki, choroby ich leczenie i często długotrwała rehabilitacja wymagają wsparcia. Klienci wsparcie otrzymują dzięki istnieniu ortez, stabilizatorów i innych sprzętów potrzebnych do zaopatrzenia pacjenta. Produkty medyczne – ortopedyczne leczą, usprawniają, zabezpieczają i pozwalają na samodzielność funkcjonowania. Szeroki zakres zastosowania pozwala na pomoc wielu potrzebującym wsparcia

Więcej

Ortopedia 

Podkategorie

 • Palce młoteczkowe i halluxy

  Produkty nowatorskie są szczególnie cenione przez nas, bo niosą nowe rozwiązania w leczeniu i łagodzeniu wielu dolegliwości. Pragniemy przedstawić grupę produktów, które często korygują powstałe zniekształcenia, a ich budowa jest bardzo prosta i przyjazna w zastosowaniu. Opaski, separatory, kliny i pozostałe produkty, to efekt doświadczeń pracowni ortopedycznych wytwarzających różnego rodzaju sprzęt zaopatrzenia ortopedycznego pacjentów. Lata doświadczeń i liczne próby ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania dla powszechnego dość problemu palców u stóp zwanego  palcami młoteczkowatymi i halluxami. Problem dotyka kobiet i mężczyzn jest bolesny i często powoduje kłopoty z noszeniem obuwia i chodzeniem.   Głównym celem produktów  jest wymuszenie prawidłowego ułożenia palców i ochrona miejsc narażonych na otarcia. Systematyczne noszenie i wymiana zużytych na nowe zapewnia ulgę i komfort chodzenia. W wielu przypadkach zauważalna jest poprawa kształtu palców. Różnorodność produktów pozwoli lepiej zabezpieczyć indywidualne potrzeby Państwa.

 • Pomoc dla chorych stóp

  Grupa produktów dotycząca dość szerokiego tematu jakim są problemy ze stopami, począwszy od codziennych czyli dbałości o zachowanie zdrowych i w dobrej kondycji stóp przez wiele lat, jak również problemów zdrowotnych o większej specyfice, gdzie potrzebne jest wdrożenie leczenia i szczególnej dbałości o stan ich zdrowia. Większość poważnych problemów dotyczy: stopy cukrzycowej, stóp po operacjach, ran trudnych do wyleczenia, zniekształcenia palców. Pragniemy zaoferować kilka produktów, które pomogą w leczeniu i dbałości o stopy wymagające wsparcia.

 • Poduszki na płaskogłowie niemowląt

  Poduszeczka MIMOS została zaprojektowana i wykonana aby skutecznie leczyć i zapobiegać zniekształceniom główki niemowlęcia. Używanie poduszeczki od pierwszych miesięcy życia zmniejsza nacisk główki na podłoże, a dłuższe przebywanie w jednej pozycji naraża dziecko na powstanie spłaszczeń i asymetrię  głowy. Jeżeli zniekształcenia już są, to poduszeczka pozwoli je zniwelować. Należy dobrze dobrać rozmiar i systematycznie używać. Poduszeczka  MIMOS hiszpańskiej firmy  jest atestowaną, specjalistyczną poduszką leczniczą.

 • Poduszki medyczne do spania

  Sen i jakość snu jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia. Jak ważny jest sen najlepiej doceniają osoby, które mają duży problem z bezsennością, częstymi bólami głowy i karku. Intensywna praca przez cały dzień wymaga odpowiedniego relaksu i regeneracji organizmu. Poduszki na których śpimy mają duży wpływ na to, czy nasz sen będzie  zdrowy. Odpowiednie dobranie produktu z gamy poduszek wymaga wiedzy i oferty, ale przede wszystkim wybieramy jakość, materiał użyty do produkcji i gwarancje producenckie oraz indywidualne potrzeby i przyzwyczajenia w czasie snu. I znowu nasza oferta ogranicza się do  sprawdzonych firm. Proponujemy produkty dotyczące każdej osoby od najmłodszych lat i dbamy o zdrowie zawsze, a nie dopiero gdy mamy poważne problemy, bo wówczas sama poduszka to za mało. Jeżeli tak już się stało, to poduszka jest i tak ważnym elementem leczenia.

 • Poduszki medyczne do siedzenia

  Naszą ambicją jest posiadanie w ofercie produkty medyczne wykonane przez producentów zachowujących wysokie normy jakościowe, produkty muszą posiadać gwarancję jakości i trwałości, a ich cena powinna oddawać tą jakość. Sklepy medyczne oferują dużo produktów tej kategorii, a my wybraliśmy dla Państwa produkty sprawdzonych firm z gwarancją jakości. Poduszki do siedzenia potrzebne są w określonych potrzebach naszych klientów i mają zapewniać oczekiwane i opisywane rezultaty. Nie można tego zapewnić produktem z niewiadomego pochodzenia. Poduszki do siedzenia spełniają ważną rolę, przynoszą ulgę i odpowiednie podparcie po operacjach, komfort wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej, która w dużej mierze naraża kręgosłup na deformację i dokuczliwy ból.  Obecnie jest wiele zawodów i wykonywanych prac  wymagających zwrócenia uwagi na komfort siedzenia w dbałości o zdrowie kręgosłupa, unikania i zapobiegania jego przeciążenia.

 • Ortezy i stabilizatory dla dorosłych

  Każdy dzień naszej aktywności codziennej i sportowej niesie  niebezpieczeństwo powstania urazów   o różnym stopniu nasilenia. Grupa wyrobów ortopedycznych ortezy i stabilizatory obejmuje te obszary  naszego ciała, które statystycznie najczęściej ulegają kontuzjom. W doborze produktów kierujemy się najważniejszymi  zasadami gwarantującymi jakość i skuteczność działania ortez i stabilizatorów. Na rynku i w ofercie sklepów medycznych znajduje się mnóstwo produktów, ale czy wszystkie są odpowiedniej jakości. My przy wyborze firm i ich produktów kierujemy się: renomą firmy, latami doświadczeń w produkcji sprzętu ortopedycznego, jakość materiałów użytych, opinie lekarzy ortopedów, rehabilitantów i oczywiście stosunek ceny produktu do jakości. Preferujemy polskich producentów z wysoką jakością, gwarancją działania i w dobrej cenie.

 • Ortezy i stabilizatory dla dzieci

  Nic nie leży nam na sercu tak  jak dobro i zdrowie dzieci. Nie możemy zapominać, że bardzo ruchliwe, energetyczne i w ciągłym ruchu i im też zdarzają się urazy. Dla nich dedykujemy gamę specjalistycznych produktów, które pozwolą szybko odzyskać kondycję i pełną sprawność fizyczną.  To szczególny dział, musi spełnić wszystkie wymogi produktu medycznego z pełną efektywnością działania, ale muszą wyglądać inaczej, „wesoło”. Nie mogą przypominać narzędzi tortur, ale też muszą być skuteczne, wygodne i wykonane z materiałów dopuszczonych do kontaktu z ciałem dziecka, to bardzo wysokie wymogi i trzeba im sprostać.

 • Ochrona bioder przed urazami

  Żyjemy coraz dłużej, dożywając bardzo sędziwego wieku. Z jednej strony radosna wiadomość, ale musi  również rosnąć  świadomość tych osób i ich opiekunów czy rodziny, że znacznie poszerzył się obszar doznawania kontuzji. Kontuzje mogą powodować uszkodzenia, a te nie goją się jak u młodego człowieka, a wręcz mogą przyczynić się do powstania niepełnosprawności u starszej osoby, co jest wyrokiem na ich samodzielność dnia codziennego. Produkty, które przedstawiamy mają za zadanie ochronić stawy biodrowe przed uszkodzeniem w razie upadku seniora. Trzeba wiedzieć, że złamania w obrębie szyjki udowej i miedzicy w zaawansowanym wieku  nie zrastają się i  warto korzystać z produktów zabezpieczających ten obszar, chroniąc przed urazem z tak poważnymi konsekwencjami.

 • Zabezpieczenia po operacji kardio

  Gama produktów ze szczególnym przeznaczeniem, dla pacjentów po operacjach kardiologicznych. Wysiłek projektantów pasów i kamizelek pooperacyjnych został skierowany na aspekt szybszego powrotu do zdrowia i sprawności ruchowej, ale jednocześnie są zabezpieczeniem miejsc operowanych przed uszkodzeniem. Produkty te pozwalają szybciej włączyć pacjentów w etap rehabilitacji i powrót do dobrej kondycji. Podnoszą komfort poruszania się i oddychania  w niedługim czasie po operacji, często jest to warunek możliwości wypisania pacjenta z oddziału do domu.

 • Zabezpieczenie po operacji kardio
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 94 elementów

Tagi

Filtr

Katalog

Warunki zakupu