Zdrowie 

Zdrowie

Starannie wybrane produkty które mają na uwadze utrzymanie dobrego zdrowia, leczenie jak również profilaktykę i łagodzenie objawów obniżonej jakości życia. Produkty, które oferujemy   mają bardzo dobrą jakość wykonania, wysoką skuteczność działania, a przede wszystkim są cenione przez klientów i polecane przez lekarzy specjalistów. Wybieramy dla...

Starannie wybrane produkty które mają na uwadze utrzymanie dobrego zdrowia, leczenie jak również profilaktykę i łagodzenie objawów obniżonej jakości życia. Produkty, które oferujemy   mają bardzo dobrą jakość wykonania, wysoką skuteczność działania, a przede wszystkim są cenione przez klientów i polecane przez lekarzy specjalistów. Wybieramy dla Państwa produkty renomowanych firm z dużym doświadczeniem i z zastosowaniem wielu innowacyjnych rozwiązań, o których jeszcze niedawno nie słyszeliśmy, a dzisiaj możemy z nich korzystać.

Więcej

Zdrowie 

Podkategorie

 • Bielizna w demencji i niepełnosprawności

  Nowatorski i bardzo praktyczne rozwiązania zawarte w projekcie odzieży specjalistycznej, która powstała zmyślą o osobach starszych, osobach leżących, niepełnosprawnych. Bielizna jest zaprojektowana i wykonana z materiałów wygodnych w noszeniu, użyte są dodatkowe ułatwienia w obsłudze higienicznej, ale również zawiera dodatkowe zabezpieczenia przed zdejmowaniem bielizny przez podopiecznego  w sposób  niekontrolowany.

  Precyzyjna konstrukcja produktu jest dużym wsparciem dla codziennej opieki nad osobami chorymi. Jednocześnie producent zadbał o właściwy dobór tkanin gwarantujących komfort noszenia oraz zakładania i zdejmowania.

 • Bielizna rozgrzewająca z wełną Angory

  Do produkcji  wyrobów rozgrzewających , które przynoszą skuteczny efekt rozgrzania przy  dolegliwościach i bólach reumatycznych, po urazach typu skręcenia stawu oraz dla rozgrzania  organizmu podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych. Bardzo cenione przez osoby po operacjach endoprotez podczas chłodnych jesiennych i zimowych dni. Wełna z królika angorskiego jest bardzo cenionym surowcem dodawanym do produkcji luksusowej bielizny medycznej o właściwościach leczniczych. Angora jest dobrze tolerowana przez alergików, co jest bardzo ważnym dla tej grupy klientów. Wyroby z wełną z angory utrzymują optymalną ciepłotę ciała w każdą pogodę dzięki właściwościom absorbującym wilgoć i oddawaniu  nadmiaru ciepła.

 • Bielizna rozgrzewająca z wełny Merynosów

  Producentem bielizny w 100% z naturalnej wełny merynosów jest znana duńska firma Dilling, która od wielu lat produkuje najwyższej jakości wyrobów termicznych. Wełna z merynosów posiada szczególne zalety regulacji ciepłoty ciała w zależności od warunków zewnętrznych.

  Ten rodzaj wełny cieniutkiej, delikatnej i miękkiej jako bielizna doceniana jest za swoje walory zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas uprawiania  sportu na świeżym powietrzu. Osoby pracujące na zewnątrz również cenią jej zalety.

 • Bielizna modelująca ciało

  Wyroby  modelujące  wykonane  są z cienkich tkanin w technice  bezszwowej, co zapewnia że bielizna  jest niewidoczna  pod ubraniem. Użyte tkaniny zapewniają wysoki komfort noszenia, pozwalają na wentylację ciała. Bardzo miła i delikatna, doskonale wyprofilowana i zakończona, modeluje nasze ciało zmniejszając optycznie rozmiar. Dzięki zastosowanej technologii  niweluje nadmierne krągłości i niedoskonałości sylwetki. Dodatkowym i ważnym walorem jest wykończenie, które zapobiega rolowaniu się brzegów i dobrze przylega do ciała. Bielizna modelująca posiada wyroby przeznaczone dla kobiet i dla mężczyzn, na różne partie ciała, w kilku kolorach.

 • Ochronne zatyczki do uszu

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązanie na wiele trapiących was problemów. Specjalistyczne zatyczki zwane stoperami  o nazwie ALPINE, to profesjonalne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, którym np.: przeszkadza chrapanie męża, hałas dochodzący z zewnątrz, hałas urządzeń  i maszyn, głośna muzyka. Bardzo często aby uniknąć nieprzyjemnego uczucia podczas lotu samolotem przy zmianie ciśnienia w kabinie stopery są zbawieniem. Spora liczba osób, korzystających regularnie z basenów cierpi z powodu wody w uszach, zwykłe stopery nie do końca spełniają dobrze swoją rolę, ale my posiadamy specjalne i bardzo komfortowe zatyczki na basen i do innych akwenów wodnych.

 • Maski smogowe i antyalergiczne

  Maseczki antysmogowe dla osób dorosłych i dla dzieci dzięki wymiennym filtrom są również antyalergiczne. Wymienne filtry węglowe zatrzymują najmniejsze cząsteczki szkodliwych dla zdrowia pyłów zawieszonych, metali ciężkich, pyłków kwitnących roślin, kurzu, roztoczy. Dzięki maseczkom, my i nasze dzieci oddychamy przefiltrowanym powietrzem. Szczególne  znaczenie ma to w dużych aglomeracjach, podczas spacerów i uprawiania sportu typu bieganie, jazda na rowerze. Stosując maseczkę unikamy również zarażenia  się katarem i wirusem grypy. Wszyscy powinni przyzwyczajać się do systematycznego noszenia maseczek, a szczególnie alergicy, astmatycy, dzieci, osoby starsze, osoby uprawiające sport na alejkach i w parkach miejskich. Nasze maski są produkcji polskiej i posiadają Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny- atest PZH

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 30 elementów