Higiena 

Higiena

W szeroko pojętym obszarze higienizacji  zamieściliśmy szczególnie potrzebne wyroby medyczne, których używanie ma na celu pomóc w utrzymaniu higieny osobistej i w innych przestrzeniach, tak aby komfort życia i poczucie godności każdego człowieka było priorytetem i zawsze przestrzegane. Wiele z zaprezentowanych produktów stanowią bezsprzeczną  po...

W szeroko pojętym obszarze higienizacji  zamieściliśmy szczególnie potrzebne wyroby medyczne, których używanie ma na celu pomóc w utrzymaniu higieny osobistej i w innych przestrzeniach, tak aby komfort życia i poczucie godności każdego człowieka było priorytetem i zawsze przestrzegane. Wiele z zaprezentowanych produktów stanowią bezsprzeczną  pomoc dla opiekunów osób ciężko chorych z długotrwałą penalizacją. Często produkty z tej kategorii wzajemnie uzupełniają i wzmacniają swoje działanie. Przykładowo dobre zabezpieczenie łóżka przed zamoczeniem ułatwią  nam podkłady i prześcieradła oddychające, ale nieprzemakalne. Dalej, osoba leżąca ubrana w odpowiednią specjalistyczną odzież typu body, kombinezony jest łatwa jako pacjent w obsłudze i zapewnieniu higieny. Dobrze utrzymana higiena zabezpiecza przed odparzeniami, dodane  do tego wyroby miękkie zapewniające cyrkulację powietrza, a miejsca szczególnie narażone ochronią przed odleżynami u chorego. Odleżyny zaniedbane bardzo ciężko się goją i zagrażają życiu osoby chorej. Warto wcześniej zadbać o komfort osoby chorej i nie narażać na dodatkowe cierpienie.

Więcej

Higiena 

Podkategorie

 • Bielizna szczelna na basen

  Ważną pozycję naszej oferty sklepowej z dużym i pozytywnym odbiorem przez naszych klientów jest ta bielizna do specjalnych zadań. Po długich poszukiwaniach, udało nam się zamieścić grupę wyrobów spełniających wysokie oczekiwania. Głównym zadaniem tej bielizny jest zapewnienie utrzymania higieny osoby korzystającej z basenu, a z drugiej strony niedopuszczenie do wymiany płynów i zanieczyszczenie wody w basenie. Z bielizny szczelnej korzystają  malutkie dzieci, które rozpoczynają przygodę z wodą już od wczesnych miesięcy życia, po osoby starsze często z problemami nietrzymania moczu i bezwiednego jego oddawania. Każdy powinien mieć prawo i możliwość korzystania z dobrodziejstwa zajęć basenowych, dla wielu osób wręcz zalecane, ale problem ze zdobyciem odpowiedniego zabezpieczenia wykluczał te osoby z równoprawnego dostępu do basenu. Duża część ćwiczeń rehabilitacyjnych dla wielu schorzeń najskuteczniejsza jest właśnie podczas zajęć basenowych. Teraz już są produkty i bielizna, która nas zabezpieczy.

 • Ochraniacze wodoodporne na kończyny

  Każdy z nas miał chociaż raz sytuację, że lekarz zalecił nie moczyć określonego miejsca przez kilka albo kilkanaście dni. Dotyczy  to głównie ran pooperacyjnych, owrzodzeń, trudno gojących się ran lub gdy posiadamy opatrunek lub gips. Jak wziąć prysznic, czym zabezpieczyć miejsce, którego nie wolno nam zamoczyć. Jest na to bardzo proste i skuteczne rozwiązanie w postaci ochraniaczy wodoodpornych. Posiadamy ochraniacze na nogi i na ręce, krótkie i długie w zależności od umiejscowienia i wielkości obszaru kończyny do zabezpieczenia przed wodą podczas codziennej toalety.

 • Bielizna ochronna nieprzemakalna

  Bielizna ochronna najczęściej wytwarzana jest z polimerów lub PCV, je głównym zadaniem jest osłona  bielizny z jednorazowymi wkładami higienicznymi i pampersami. Dzięki jej właściwościom pozwala na komfortowe zachowa higieny osobie zaopatrzonej w jednorazowe wyroby higieniczne podczas codziennego funkcjonowania osobie  nietrzymającej lub bezwiednie oddającej  mocz. Ta ochrona pozwala odczuwać komfort zachowania suchej odzieży i uwalniania się odoru.

 • Bielizna chłonna w nietrzymaniu

  Bielizna ochronna najczęściej wytwarzana jest z polimerów lub PCV, je głównym zadaniem jest osłona  bielizny z jednorazowymi wkładami higienicznymi i pampersami. Dzięki jej właściwościom pozwala na komfortowe zachowa higieny osobie zaopatrzonej w jednorazowe wyroby higieniczne podczas codziennego funkcjonowania osobie  nietrzymającej lub bezwiednie oddającej  mocz. Ta ochrona pozwala odczuwać komfort zachowania suchej odzieży i uwalniania się odoru.

 • Ochrona nieprzemakalna dla łóżka

  Bardzo ważna i potrzebna rzecz, wielofunkcyjna i dobrze sprawdzona w różnych okolicznościach, są to podkłady i prześcieradła ochronne na łóżka i materace. Wybraliśmy polskiego producenta, który wieloletnim doświadczeniem w produkcji i zastosowaniem innowacyjnych materiałów użytych do produkcji, zdobył  wielkie uznanie przez personel szpitalny, w domach opieki, hospicjach i oczywiście naszych prywatnych domach. Ale wiele osób zdrowych używa tych wyrobów  w sanatoriach, domach wczasowych itp. Gdzie używamy łóżek i materacy nie znając ich stanu czystości i nie chcemy narazić się na infekcję. Szczególnie cennymi produktami są podkłady i prześcieradła nieprzemakalne, ale oddychające dla alergików nie pozwalając na dostanie się alergenów w głąb materaców. Roztocze, wirusy, kurz nie mają szans, a dla alergika to ważna rzecz. Produkty często używane przez mamy małych dzieci w łóżeczkach i wózkach.

 • Przeciwodleżynowa ochrona i zapobieganie

  Poważnym problemem dla osób zajmujących się opieką nad osobami, które w związku  ze stanem zdrowia zmuszone są do długoterminowego przebywania w pozycji leżącej. Podstawową sprawą jest dbałość o zachowanie zabezpieczenia miejsca leżenia przed możliwością powstawania odleżyn. Odleżyny, to obszar martwicy tkanek, do której dochodzi w wyniku ucisku wypukłości kostnych na podłoże, na którym spoczywa osoba  leżąca. Okolice najbardziej narażone na powstawanie odleżyn można  i należy zabezpieczać stosując dostępne wyroby przeciwodleżynowe, chroniąc je przed przerwaniem krążenia z powodu ucisku.

 • Wszy szybkie zwalczanie

  Problem zarażania się wszami przez dzieci jest wciąż aktualna, problem powraca, a sezonowo gwałtownie rośnie. Miejsca zarażeń to głównie przedszkola, szkoły, kolonie letnie i zimowiska. W dzisiejszych czasach problem można usunąć samodzielnie, wystarczy wyposażyć się w nowatorskie grzebienie elektroniczne. Nowoczesne metody umożliwiają szybkie i skuteczne zwalczanie wszy u dzieci. Metoda elektronicznego grzebienia może być używana nawet o bardzo małych dzieci nie wykazuje żadnej szkodliwości dla zdrowia. Szybkie, bezpieczne i bez środków chemicznych  powinno przekonać do jego  stosowania.

 • Inne produkty dla higieny

  W związku z potrzebami zgłaszanymi przez naszych klientów mamy  dział, w którym umieściliśmy ciekawe propozycje  wyrobów o charakterze pomocniczym na potrzeby szeroko pojętej higieny. Są tutaj  między innymi tak słabo jeszcze doceniane  jednorazowe higieniczne nakładki na deskę sedesową, dzięki, którym możemy zadbać o swoje bezpieczne i higieniczne korzystanie z toalet w miejscach publicznych. W tym temacie mamy jeszcze dużo do zrobienia aby uświadomić, że te produkty mogą znacznie obniżyć możliwość zakażenia dróg moczowo-płciowych, a w konsekwencji  leczenie antybiotykami.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 56 elementów

Tagi

Filtr

Katalog

Warunki zakupu