Przeciwżylakowe 

Przeciwżylakowe

W grupie wyrobów przeciwżylakowych oferujemy produkty dla kobiet i mężczyzn, produkty medyczne- lecznicze kilku firm, które w tej dziedzinie są wiodącymi producentami  światowymi wysokiej jakości wyrobów medycznych. Produkowane są z trwałych i miękkich materiałów zapewniając komfort podczas długotrwałego noszenia. Szeroka gama rozmiarów i ładna ...

W grupie wyrobów przeciwżylakowych oferujemy produkty dla kobiet i mężczyzn, produkty medyczne- lecznicze kilku firm, które w tej dziedzinie są wiodącymi producentami  światowymi wysokiej jakości wyrobów medycznych. Produkowane są z trwałych i miękkich materiałów zapewniając komfort podczas długotrwałego noszenia. Szeroka gama rozmiarów i ładna kolorystyka pozwala produkt dopasować do indywidualnych potrzeb klienta. Wyroby gwarantują stopniowy, ale precyzyjny ucisk kończyny wymuszając prawidłową cyrkulację krwi i zapobiegając powstawaniu groźnych chorób żylnych i limfatycznych. Produkty posiadają kilka klas ucisku- kompresji, co pozwala dobrać produkt  do indywidualnych potrzeb i zaleceń lekarza. Oferujemy podkolanówki, pończochy oraz rajstopy, damskie i męskie, w 3 klasach kompresji czyli stopniach ucisku. Dla uzupełnienia kategoria zawiera również rękawy  uciskowe, wyroby przeciwzakrzepowe- okołooperacyjne oraz sprzęt ułatwiający zakładanie codzienne  wyrobów, co często stanowi spore kłopoty. Głównymi i wiodącymi producentami wyrobów uciskowych są firmy Sigvaris, Medi, RelaxSan. To wyroby tych firm znalazły wysokie uznanie  u klientów i są polecane przez lekarzy ze względu na wysoki procent skuteczności działania.

Więcej

Przeciwżylakowe 

Podkategorie

 • Uciskowe Medi

  Firma Medi jest niemiecką firmą i jednym z czołowych producentów medycznych wyrobów uciskowych. Produkcją podkolanówek i pończoch przeciwżylakowych zajmuje się o d 70 lat. Olbrzymie doświadczenie i wysoka jakość powodują, że jest to firma, której wyroby są cenione na całym świecie. Bardzo polecane przez chirurgów naczyniowych za skuteczne działanie lecznicze, które w 75% ma największy wpływ na  stan naszych żył i chorób z nimi związanych.

 • Uciskowe Sigvaris

  Grupa Sigvaris, to Szwajcarska firma i również lider w produkcji medycznych produktów uciskowych dla kobiet i mężczyzn. Działa na rynku światowym od blisko 150 lat we wszystkich krajach. Bardzo zanana firma, a wyroby cechują się dużą wytrzymałością przy codziennym stosowaniu i sporą gamą produktów do wyboru.

 • Uciskowe Relax San

  Włoska firma, znana z produktów uciskowych o charakterze profilaktycznym i jako medyczne specjalistyczne wyroby przeciwżylakowe, przeciwzakrzepowe o zmiennym stopniu ucisku od 1 – 3 klasy kompresji. Wyroby cechują się eleganckim wyglądem i dużą wytrzymałością i komfortem noszenia. Produkty są często wybierane przez klientów głównie ze względu na dobrą relacje ceny do jakości. Produkty tej firmy są projektowane, wytwarzane i pakowane na miejscu  we Włoszech.

 • Rękawy uciskowe przeciwobrzękowe

  Rękawy, podobnie jak pończoch służą do stopniowego ucisku, ale tym razem dotyczą kończyn górnych. Najczęściej mają duże zastosowanie  w przypadkach powstawania opuchlizny limfatycznej, co często ma miejsce w leczeniu oparzeń, rozległych blizn i po operacjach takich jak mastektomia u kobiet.

 • Przeciwzakrzepowe ochrona przy operacji

  Wyroby o charakterze przeciwzakrzepowym stanowią skuteczną pomoc w zapobieganiu wystąpienia  zakrzepicy podczas pobytu w szpitalu i związanymi z tym zabiegami chirurgicznymi. Najczęściej stosowane są po operacjach związanych z likwidacją żylaków jako opatrunek i zabezpieczenie. Bardzo istotny  jest fakt, że dzięki wyrobom przeciwzakrzepowym  możemy zapobiec powstaniu zatoru płuc, który jest częstym powikłaniem wynikającym z braku ruchu i prawidłowego przepływu krwi z nóg do serca, co często kończy się zgonem. W odróżnieniu od leczniczych pończoch czas ich noszenia i wytrzymałość są ograniczone. Pończoch przeciwzakrzepowe często nazywane są okołooperacyjnymi lub szpitalnymi ze względu na zastosowanie  ich podczas operacji. Najczęściej używane są te  z uciskiem w okolicach kostki na poziomie  około 18 mmHg lub 23 mmHg i przeważnie  są w kolorze białym, chociaż występują też w kolorze beżowym.

 • Akcesoria urządzenia do ubierania uciskowych

  Kto zakładał dzień po dniu pończochy uciskowe doskonale wie jak ważne jest móc ubrać je sprawnie, ale niestety wymaga to dość dużego wysiłku. Aby zrobić to dobrze warto jest mieć pomocne urządzenie. Zakładania wyrobów uciskowych, wbrew pozorom się trudne, bardzo często jest też przyczyną rezygnacji z  systematycznego noszenia wyrobów uciskowych. Zwłaszcza dotyczy to 2 i 3 klasy ucisku. Urządzenia zostały tak zaprojektowane aby umożliwić samodzielne zakładanie bez pomocy innych osób. Oferta z akcesoriami zawiera  również przyrząd ułatwiający zdejmowanie wyrobów uciskowych jak i kosmetyki do pielęgnacji skóry aby zapewnić regenerację i odpowiednie nawilżenie po całodziennym noszeniu pończoch.

 • Akcesoria dla przeciwżylakowych
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 38 elementów