Uciskowe Medi 

Uciskowe Medi

Firma Medi jest niemiecką firmą i jednym z czołowych producentów medycznych wyrobów uciskowych. Produkcją podkolanówek i pończoch przeciwżylakowych zajmuje się o d 70 lat. Olbrzymie doświadczenie i wysoka jakość powodują, że jest to firma, której wyroby są cenione na całym świecie. Bardzo polecane przez chirurgów naczyniowych za skuteczne działa...

Firma Medi jest niemiecką firmą i jednym z czołowych producentów medycznych wyrobów uciskowych. Produkcją podkolanówek i pończoch przeciwżylakowych zajmuje się o d 70 lat. Olbrzymie doświadczenie i wysoka jakość powodują, że jest to firma, której wyroby są cenione na całym świecie. Bardzo polecane przez chirurgów naczyniowych za skuteczne działanie lecznicze, które w 75% ma największy wpływ na  stan naszych żył i chorób z nimi związanych.

Więcej

Uciskowe Medi 

Podkategorie

  • Podkolanówki Medi

    Podobnie jak pończochy, podkolanówki produkowane w niemieckiej firmy Medi są produktami medycznymi o sprawdzonym skutku leczniczym. Decyzja o zaleceniu podkolanówek  lub pończoch najczęściej jest związana z miejscem występowania pierwszych widocznych zmian chorobowych. Podkolanówki często polecane są przy zmianach w okolicach dolnej części nóg do kolan, wszystkie zmiany dotyczące miejsc nad kolanem klasyfikowane są do noszenia pończoch i rajstop. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Kobiety często wybierają pończochy ze względu na styl noszonej garderoby.

  • Pończochy Medi

    Firma Medi jest niemiecka firma z 70 letnim doświadczeniem  w produkcji wyrobów uciskowych medycznych. Pończoch uciskowe posiadają kilka klas kompresji (ucisku),których zastosowanie  jest zależne od choroby, stopnia jej zaawansowania, o czym decyduje lekarz specjalista flebolog, chirurg naczyniowy lub inny. Pończochy uciskowe mają bardzo duże znaczenie w profilaktyce czyli we  wczesnym zapobieganiu powstawania i pogłębiania się chorób żył hamując ich rozwój. Nieleczone choroby żył postępują przyjmując postać ostrą i przewlekłą, a często skutki zagrażają nawet życiu. Działanie medyczne pończoch  polega na ucisku rozszerzonych żył, a dzięki temu strumień krwi łatwiej dociera do serca. Rozszerzone żyły i uszkodzone zastawki przyczyniają się do cofania się krwi i zalegania w dolnych partiach nóg. Pończochy o odpowiedniej kompresji zapewniają prawidłowe krążenie krwi w żyłach i nie pozwala powstawać nowym żylakom.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów