Uciskowe Relax San 

Uciskowe Relax San

Włoska firma, znana z produktów uciskowych o charakterze profilaktycznym i jako medyczne specjalistyczne wyroby przeciwżylakowe, przeciwzakrzepowe o zmiennym stopniu ucisku od 1 – 3 klasy kompresji. Wyroby cechują się eleganckim wyglądem i dużą wytrzymałością i komfortem noszenia. Produkty są często wybierane przez klientów głównie ze względu na...

Włoska firma, znana z produktów uciskowych o charakterze profilaktycznym i jako medyczne specjalistyczne wyroby przeciwżylakowe, przeciwzakrzepowe o zmiennym stopniu ucisku od 1 – 3 klasy kompresji. Wyroby cechują się eleganckim wyglądem i dużą wytrzymałością i komfortem noszenia. Produkty są często wybierane przez klientów głównie ze względu na dobrą relacje ceny do jakości. Produkty tej firmy są projektowane, wytwarzane i pakowane na miejscu  we Włoszech.

Więcej

Uciskowe Relax San 

Podkategorie

  • Pończochy Relaxsan

    Włoska firma  Relaxsan posiada i oferuje bardzo szeroką gamę pończoch, rajstop i podkolanówek uciskowych medycznych oraz profilaktycznych, dla kobiet i dla mężczyzn na różne dolegliwości i choroby związane z zaburzeniami krążenia krwi. Działanie pończoch łagodzi ból nóg, zapobiega powstawaniu obrzęków. Po wykonanych zabiegach chirurgicznych stanowią zabezpieczenie opatrunków i przyspieszają proces dochodzenia do zdrowia. Unikalna technologia produkcji wyrobów uciskowych jest gwarancją ich skuteczności terapeutycznej. Przez prawidłowy rozkład ucisku o zmieniającym się stopniu w różnych odcinkach nogi od 100% w okolicach kostki po 70% w obszarze kolana i kończąc na 40% ucisku na wysokości uda. Efektem wieloletnich badań, doświadczeń i innowacji w procesie produkcji powstają wyroby z największą skutecznością działania, a jednocześnie firma Relaxsan przykłada dużą rolę do komfortu noszenia i eleganckiego wyglądu.

  • Podkolanówki Relaxsan

    Podkolanówki firmy Relaxsan podobnie jak pończoch produkowane są w szerokiej gamie grubości tkanin, stopnia przejrzystości materiału i składu użytych włókien. Podkolanówki przeciwżylakowe o działaniu profilaktycznym mają zastosowanie i są zalecane wszystkim, którzy prowadzą siedzący tryb życia, pokonują długie trasy samochodem, podróżują często samolotami jak również osobom, które odczuwają zmęczenie, opuchnięcie i ociężałość nóg. Podkolanówki oraz pończoch i rajstopy firmy Relaxsan  są trwałe, wygodne, skuteczne w działaniu, zapewniają ochronę antybakteryjną dla nóg oraz zapewniają właściwą wentylację. Wieloletnia współpraca i konsultacje z lekarzami pozwoliły uzyskać produkty zapewniające higienę noszenia, antyalergiczne działanie, anatomiczne dostosowanie do kształtu ciała i komfort noszenia dzięki odczuciu wyjątkowej miękkości wykonania. Dla osób preferujących naturalny skład  tkaniny są również wykonane z użyciem bawełny.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów