Spodnie piżamowe chłonne przy nietrzymaniu moczu

Spodnie piżamowe chłonne przy nietrzymaniu moczu

Nowy produkt

299,00 zł

299,00 zł za para

Więcej informacji

Piżama chłonna przy  nietrzymaniu  moczu - do prania wielokrotnego użytku

 

Chłonne spodnie piżamowe wielokrotnego użytku PJAMA - doskonałe dla osób z moczeniem nocnym, przeznaczone są do codziennego użytku dla dzieci i osób dorosłych jako zabezpieczenie pościeli oraz materaca przed przemoczeniem spowodowanym nietrzymaniem moczu. Chłonne spodnie piżamowe wielokrotnego użytku PJAMA są wygodne, wykonane z oddychających specjalistycznych materiałów o właściwościach absorbcyjnych i oddychających. Ze spodni PJAMA można korzystać w domu, w czasie wyjazdów na zielone szkoły, kolonie, obozy,sanatorium, wczasy, noclegi o u znajomych. Teraz możemy budzić się co rano w suchej pościeli, bowiem mamy odpowiednie zabezpieczenie. Ponieważ spodnie chłonne PJAMA absorbują około pół litra płynu pozostając suche na zewnątrz, obszar chłonący płyn ma kształt bokserek, spodnie PJAMA wchłoną płyn niezależnie od pozycji w jakiej śpi użytkownik. Natomiast przy intensywniejszym moczeniu mogą stanowić jedynie dodatkowe zabezpieczenie, a podstawowym jest użycie pampersów lub majtek chłonnych dla absorbcji większej ilości cieczy.

Instrukcja  prania:

Po użyciu i zmoczeniu należy spodnie wywinąć na lewą stronę i wyprać w temperaturze do 600 C używając delikatnych detergentów, następnie odwirować i rozwiesić w przewiewnym miejscu w celu wysuszenia. Spodni PJAMA nie należy suszyć w automatycznej suszarce. Nie wolno stosować wybielaczy ani płynów do płukania tkanin gdyż uszkadzają materiał absorbujący, a tym samym  zaburzają prawidłowe działanie spodni piżamowych. Spodnie PJAMA powinny być stosowane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.

Należy pamiętać, iż spodnie piżamowe PJAMA stanowią jedynie zabezpieczenie pościeli i materaca przed przykrymi konsekwencjami moczenia nocnego, dlatego zawsze należy skonsultować powody występowania moczenia nocnego z lekarzem prowadzącym i dobrać odpowiednią, zaleconą przez lekarza formę leczenia tej dolegliwości.

Spodnie PJAMA dostępne są w wersji z długimi lub krótkimi nogawkami w pełnej rozmiarówce: dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych:  
Przy wyborze właściwego rozmiaru ważny jest obwód pasa i bioder gdyż spodnie nie  rozciągają  się. Przy dużych obwodach, ale niskim wzroście można wybierać wersję z krótszymi nogawkami.

Rozmiary spodni piżamowych:

    wzrost                           obwód pasa           obwód bioder          długość nogawki od kroku

wzrost:   122/128 cm        64-75 cm             73cm                       55 cm
wzrost:   134/140 cm        70-85 cm             79 cm                      62 cm
wzrost:   146/152 cm        74-91 cm             83 cm                      67 cm
wzrost:   158/164 cm        78-95 cm             87 cm                      71 cm
wzrost:   170/176 cm        86-104cm            103cm                      76 cm
wzrost:   182/188 cm        90-104cm            117cm                      80 cm
wzrost:         194 cm        98-117cm            119cm                      85 cm

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E. 

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

 Producent  Szwecja

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

9 innych produktów w tej samej kategorii: