Bielizna chłonna dla nastolatka

Bielizna chłonna dla nastolatka

Nowy produkt

123,00 zł

123,00 zł za para

Więcej informacji

Bielizna chłonna dla nastolatka wielokrotnego użytku HiLine, BDN 380ml chłonności z przeznaczeniem do prania.

 

Bielizna chłonna HiLine  została zaprojektowana i wykonana z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu codziennego funkcjonowania w przypadku nietrzymania moczu o różnym podłożu. Wykonana jest z wysokiej jakości bawełny oraz lycry,a dzięki wszytej  na  stałe bardzo chłonnej wkładce, osoba używająca majtki może prowadzić normalny tryb życia.

W zależności od wzoru, majtki są w stanie wchłonąć od 100 ml do aż do 400ml moczu. Wkład chłonny składa się z kilku warstw, które jako całość stanowi barierę przed przemakaniem, a jednocześnie w miejscu kontaktu tkaniny ze skórą zapewnia komfort i suchość.

Majtki chłonne, są bielizną codzienną, wielokrotnego użycia z koniecznością prania. Należy używać ich w ciągu aktywności dziennej, tj: kiedy pozycja ciała osoby używającej bieliznę ma pozycję pionową ( chodzi, stoi, siedzi ). Nie zaleca się używania takiej  bielizny podczas snu, ponieważ pozycja leżąca nie gwarantuje właściwego wchłaniani płynów do wkładu chłonnego. Jeżeli jest potrzeba zabezpieczenia osoby podczas snu, polecamy ochronę materaca podkładem lub prześcieradłem nieprzemakalnym i korzystanie z jednorazowych higienicznych pieluch lub spodni piżamowych chłonnych, które również są w naszej ofercie.

Majtki chłonne dostępne są dla chłopców, nastolatków i dorosłych mężczyzn oraz  o różnych  możliwościach  chłonnych.       

Zamówienie złożone w sklepie realizujemy po wybraniu właściwego rozmiaru i chłonności. Czas realizacji trwa od 2 dni do 14 w zależności od dostępności towaru w magazynie dystrybutora. Klient dostaje  informację zwrotną o przewidywanym czasie realizacji jego zamówienia.                  

     

Dostępne rozmiary :

11- 12 lat     (obwód w pasie :   65 - 69 cm)

13- 14 lat     (obwód w pasie :   69 - 72 cm)

 

Producent Anglia

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii: