Bokserki,majtki chłonne męskie 90ml Protech

Bokserki,majtki chłonne męskie 90ml Protech

Nowy produkt

69,00 zł

69,00 zł za para

Więcej informacji

Bielizna męska chłonna wielokrotnego użycia, bokserki na nietrzymanie moczu  bawełniane do  prania - białe
 
Bokserki, majtki chłonne męskie o pojemności 90 ml przeznaczone są dla panów z lekkim problemami nietrzymania moczu o różnym podłożu.W odróżnieniu od specjalistycznych pieluch i pampersów jednorazowych, slipy chłonne są bielizną codzienną bawełnianą z umieszczonym na stałe wkładem chłonnym, który przyjmuje płyny pozwalając zachować suchość bielizny, brak odoru moczowego oraz brak przemoczonych ubrań. Bokserki chłonne przystosowane są do prania i wielokrotnego zastosowania.Część chłonna wykonana jest z kilku warstw, a każda spełnia ważną rolę aby cały produkt był przyjazny dla skóry i nieprzemakalny jednocześnie. Bokserki chłonne zachowują swoje właściwości nawet po wielu praniach, można je prać w pralce w temp. do 60 stopni C.
Bardzo ważne jest zastosowanie się do zaleceń producenta aby do procesu prania nie używać płynów zmiękczających ( płynów do płukania tkanin) ponieważ zaburzają chłonność materiałów użytych do tego celu.

Skład: 90% bawełna, 5% elastan, 3% wiskoza, 2% polipropylen

Zalety bielizny:

Hipoalergiczne - nie zawierają żadnych substancji stanowiących zagrożenie dla zdrowia
Antybakteryjne
Wielokrotnego użytku do prania w temperaturze do 60°C
Szwy zabezpieczone przed przeciekaniem moczu
Bielizna ProtechDry® to dyskretne eleganckie wzornictwo, komfortowy fason i ochrona przed przemakaniem.
To powrót do komfortu życia codziennego.

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

8 innych produktów w tej samej kategorii: