Wkłady chłonne damskie do prania 180 ml - 2szt

Wkłady chłonne damskie do prania 180 ml - 2szt

UC/WKŁAD/CHŁONNY/DAMSKI/

Nowy produkt

98,00 zł

98,00 zł za opak

Więcej informacji

Wkłady chłonne do prania damskie  180ml chłonności  2szt + saszetka szczelna  

 

Wkładki chłonne damskie są produktem wielokrotnego  użytku z możliwością ich prania. Stanowią idealne zabezpieczenie dla osób z problemem nietrzymania moczu o różnym podłożu powstania i średnim nasileniu. Wkładka nie przemaka, można stosować ją do zwykłej bielizny codziennej lub jako dodatkowe zabezpieczenie z bielizną wodoodporną.

Zamiast używania w dużych ilościach podkładów jednorazowych, można zastosować w pewnych sytuacjach wkładki wielokrotnego użytku. Często poszukiwane i stosowane jako dodatkowe wyposażenie majtek basenowych szczelnych, dzięki czemu osoby z inkontynencją zachowują komfort korzystania z zajęć basenowych. Wkładki chłonne są w stanie wchłonąć  180 ml płynu w ciągu  4 godzin.  W zestawie  są 2 szt z dodatkową saszetką szczelną na schowanie użytej wkładki i założenie drugiej. Wkładki przeznaczone są do codziennego stosowania.Użyte wkładki należy systematycznie prać. Prawidłowo założona wkładka skierowana jest białą stroną do ciała. Zapięcie zamocowane do silikonowego paseczka stanowi element mocujący wkładkę do bielizny.

 

Informacje dodatkowe o produkcie:

- długość wkładki chłonnej  26 cm

- produkt oddychający

- nie przemaka

- nie zawiera PCV, formaldehydów i latexu, co zmniejsza ryzyko alergii i podrażnień skóry

- prać w temperaturze do 60 stopni C.

- nie stosować płynów do płukania i zmiękczających - zaburzają chłonność materiału

- nie prać na sucho

- nie prasować

- suszyć w przewiewnym miejscu z dala od źródła ogrzewania ( kaloryferów)

 
Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

8 innych produktów w tej samej kategorii: