ŁOKCIE - opaski rozgrzewające - rozm. uniwersalny, kolor- tylko ecru

ŁOKCIE - opaski rozgrzewające - rozm. uniwersalny, kolor- tylko ecru

AR/R/OPAS/ŁOKCIE/UNIWERSA/

Nowy produkt

45,00 zł

45,00 zł za para

Więcej informacji

Opaski rozgrzewające na  łokcie - rozmiar uniwersalny, tylko w kolorze ecru

 

Obwód łokcia do 43 cm.

Opaski na łokcie z angorą, poprzez zatrzymanie naturalnego ciepła ciała rozgrzewają stawy, rozluźniają mięśnie, poprawiają krążenie łagodząc dzięki temu bóle, szczególnie pochodzenia reumatycznego. Zaleca się stosowanie przy zmianach zwyrodnieniowych stawów, po urazach takich jak nadwyrężenie i skręcenie stawu oraz w przypadku, gdy wymagana jest lokalna terapia rozgrzewająca. Anatomiczny kształt, bezszwowa technologia i odpowiedni skład wyrobu gwarantują maksymalny komfort w użytkowaniu (idealne dopasowanie do ciała, nie zsuwanie się, swobodne poruszanie kończyną).

Nie zaleca się używania opasek w przypadku zmian skórnych (szczególnie z wysiękiem), a także alergii na składniki wyrobu.

Wyrób medyczny kl.I

Skład:

 28% angora

 28% wełna owcza dziewicza

 40% nylon 4% elastan

Opaski rozgrzewające na łokcie dostępne są jedynie w kolorze  -  ecru

Angora - wełna, którą przędzie się z sierści królika angorskiego, pozyskanej w wyniku czesania oraz strzyżenia jego futra. Stosowana jest do produkcji wyrobów luksusowych.

Uważana za jedną z najlepszych i najbardziej cenionych na świecie - lekka, miękka i puszysta.

Daje silne uczucie ciepła - nawet do sześciu razy większe w porównaniu z innymi wełnami. Wspaniale nadaje się do ogrzewania ciała ludzkiego, a zwłaszcza stawów oraz rdzenia kręgowego.

Bielizna włoskiej firmy CzSalus z zastosowaniem angory oraz wełny owczej dziewiczej pomaga łagodzić bóle, szczególnie pochodzenia reumatycznego. Zaleca się jej stosowanie przy bólach i zmianach zwyrodnieniowych stawów, po urazach takich jak nadwyrężenie i skręcenie stawu oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest lokalna terapia rozgrzewająca.

Utrzymuje optymalną temperaturę ciała w każdych warunkach pogodowych (reguluje temperaturę poprzez doskonałe absorbowanie wilgoci lub oddawanie ciepła). Po wchłonięciu wilgoci - nie wychładza organizmu tak, jak bawełna. Nawet, gdy jest mokra – ogrzewa.

Łatwa w pielęgnacji – szybko schnie i bez problemu można prać ją w pralce. Zachowuje trwałość kolorów. To bielizna oddychająca, antybakteryjna (bakterie nie lubią wełny), komfortowa.

Zastosowany nylon bądź poliamid zwiększa trwałość wyrobu, a elastan zapewnia elastyczność i doskonałe dopasowanie się do sylwetki, a w przypadku mankietów lub pasów utrzymywanie się w wymaganym miejscu.

 Atesty:Produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E. 

Poducent  Włochy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: