KOLANA opaski rozgrzewające

KOLANA opaski rozgrzewające

Nowy produkt

39,00 zł

39,00 zł za para

Więcej informacji

Opaski rozgrzewające na kolana z wełną  Angory

 

Opaski na kolana z angorą, poprzez zatrzymanie naturalnego ciepła ciała rozgrzewają stawy, rozluźniają mięśnie, poprawiają krążenie łagodząc dzięki temu bóle, szczególnie pochodzenia reumatycznego. Zaleca się stosowanie przy zmianach zwyrodnieniowych stawów, po urazach takich jak nadwyrężenie i skręcenie stawu oraz w przypadku, gdy wymagana jest lokalna terapia rozgrzewająca. Anatomiczny kształt, bezszwowa technologia i odpowiedni skład wyrobu gwarantują maksymalny komfort w użytkowaniu (idealne dopasowanie do ciała, nie zsuwają się, swobodne poruszanie kończyną).

Opaski rozgrzewające na kolana z angorą i wełną owczą bardzo doceniane są przez osoby z wymienionymi stawami kolanowymi, w okresach chłodnych dni dzięki tym opaskom nie odczuwają bólu i zimna  w okolicy sztucznego stawu.

Nie zaleca się używania opasek w przypadku zmian skórnych (szczególnie z wysiękiem), a także alergii na składniki wyrobu.

Wyrób medyczny kl.I

Skład: 

28% angora

28% wełna owcza dziewicza

40% nylon 4% elastan

 

Angora - wełna, którą przędzie się z sierści królika angorskiego, pozyskanej w wyniku czesania oraz strzyżenia jego futra. Stosowana jest do produkcji wyrobów luksusowych.

Uważana jest za jedną z najlepszych i najbardziej cenionych na świecie - lekka, miękka i puszysta.

Daje silne uczucie ciepła - nawet do sześciu razy większe w porównaniu z innymi wełnami. Wspaniale nadaje się do ogrzewania ciała ludzkiego, a zwłaszcza stawów oraz rdzenia kręgowego.

Bielizna włoskiej firmy CzSalus z zastosowaniem angory oraz wełny owczej dziewiczej pomaga łagodzić bóle, szczególnie pochodzenia reumatycznego. Zaleca się jej stosowanie przy bólach i zmianach zwyrodnieniowych stawów, po urazach takich jak nadwyrężenie i skręcenie stawu oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest lokalna terapia rozgrzewająca.

Utrzymuje optymalną temperaturę ciała w każdych warunkach pogodowych (reguluje temperaturę poprzez doskonałe absorbowanie wilgoci lub oddawanie ciepła). Po wchłonięciu wilgoci - nie wychładza organizmu tak, jak bawełna. Nawet, gdy jest mokra – ogrzewa.

Łatwa w pielęgnacji – szybko schnie i bez problemu można prać ją w pralce. Zachowuje trwałość kolorów. To bielizna oddychająca, antybakteryjna (bakterie nie lubią wełny), komfortowa.

Zastosowany nylon bądź poliamid zwiększa trwałość wyrobu, a elastan zapewnia elastyczność i doskonałe dopasowanie się do sylwetki, a w przypadku mankietów lub pasów utrzymywanie się w wymaganym miejscu.

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E. 

 Producent Włochy

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: