Bielizna szczelna basenowa Dorośli

Bielizna szczelna basenowa Dorośli

Nowy produkt

140,00 zł

140,00 zł za szt

Więcej informacji

 MłodzieżyBielizna szczelna basenowa dla młodzieży i  dorosłych - Splash  jemmers

W szczególnych potrzebach !! spodenki basenowe Splash są pomocne w zachowaniu komfortu korzystania z basenu . Spodenki pomagają zachować higienę. Zabezpieczają użytkownika przed niekontrolowanym zanieczyszczeniem wody basenowej z powodu dolegliwości nietrzymania moczu, zatrzymując wszystko w majteczkach.  Jeśli ktoś korzysta z pieluch, w pielusze. Szczególnie przydatne dla osób korzystających z rehabilitacji w wodzie, osób niepełnosprawnych, chorych z problemem moczenia, często są warunkiem korzystania z zajęć basenowych. Oczywiście  należy opuścić basen w chwili zanieczyszczenia, ale wynosimy to ze sobą nie zanieczyszczając wody w basenie. Dlatego bardzo ważne jest dobrze dobrać rozmiar aby w pasie i nogawkach solidnie przylegały do ciała. Tylko tak możemy zapewnić ich szczelność i prawidłowe działanie.

Spodenki wykonane są neoprenu o grubości 1 mm i pokryte gładkim nylonem z szeroką plisą z nylonu i elastanu w pasie, a dół nogawek od wewnętrznej strony taśmą silikonową, która zapewnia większą szczelność spodenek. Rozmiary Splash Shorts ( dla starczych dzieci - młodzieży i osób dorosłych ), są kontynuacją linii Happy Nappy ( dla małych dzieci).

Spodenki pływackie Splash mogą być używane samodzielnie lub w zestawie z wkładkami Nappy Liners, które zatrzymują nieczystości i ułatwiają czyszczenie samych spodenek. Obszerność spodenek umożliwia używanie również pieluch, majtek chłonnych i innych według indywidualnych  potrzeba.

pielucha jammers do wody i wkładki

Dodatkowa warstwa bawełniana + wkładki chłonne i neoprenowe kąpielówki stanowią podwójne zabezpieczenie.

pieluchy do wody dla dorosłych

podane wymiary są wartościami zmierzonymi centymetrem na rzeczywistych produktach. Prosimy nie sugerować się wymiarami podanymi na metce produktu. Wskazówki:

  • Spodenki pływackie Splash są bardzo proste w użyciu i skuteczne – żadnych wiązań, rzepów.
  • Miękki i wygodny neopren z szerokimi pasami ściągaczy z nylonu / elastanu w talii oraz dodatkowe zabezpieczenie taśmą silikonową, co zapobiega wydostaniu się nieczystości na zewnątrz.
  • Można je nosić z lub bez konwencjonalnych pieluszek do pływania – użycie wkładki jest zalecane z uwagi na łatwość czyszczenia materiału spodenek.
  • Upewnij się, że spodenki do pływania mają odpowiedni rozmiar powinny być dobrze dopasowane – swobodnie przylegające i zbyt luźne nie będą skuteczne !!!
  • Dzieci powinny być wyjęte z basenu od razu po zabrudzeniu się. Dorośli również powinni  opuścić basen w celu usunięcia zanieczyszczeń.
  • Elastan traci swoje właściwości pod wpływem ciepła, światła słonecznego i substancji chemicznych. W celu przedłużenia używalności i elastyczności spodenek do pływania Splash wypłucz je w zimnej wodzie po wyjęciu dziecka z basenu, by wszystkie chemikalia zostały szybko spłukane. Jeśli elastan straci swoje właściwości, skuteczność zmniejszy się.
  •  Suszyć z dala od słońca i źródeł ciepła.
  • W celu natychmiastowego użycia (po czyszczeniu), zawiń spodenki w ręcznik i wyciśnij – spodenki  są gotowe do użycia bez uczucia dyskomfortu dla dziecka, osoby dorosłej.

Oferowane produkty są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa CE i zostały sprawdzone przez wiodący instytut w Europie, CRITT, a także przez australijski instytut ARPANSA.

 Producent - Anglia

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: