Bielizna szczelna basenowa W. DZIECI szorty

Bielizna szczelna basenowa W. DZIECI szorty

Nowy produkt

97,00 zł

97,00 zł za szt

Więcej informacji

Bielizna szczelna na basen dla większych dzieci  Splash jemmers

W szczególnych potrzebach !! spodenki, szorty basenowe  są pomocne w zachowaniu komfortu korzystania z basenu . Spodenki pomagają zachować higienę. Zabezpieczają użytkownika przed niekontrolowanym zanieczyszczeniem wody basenowej z powodu dolegliwości nietrzymania moczu, zatrzymując wszystko w majteczkach.  Jeśli ktoś korzysta z pieluch, w pielusze. Szczególnie przydatne dla osób korzystających z rehabilitacji w wodzie, dla osób z niepełnosprawnością, czy po przebytych chorobach,  często są  warunkiem korzystania z zajęć basenowych. Oczywiście  należy opuścić basen w chwili zanieczyszczenia, ale wynosimy to ze sobą nie zanieczyszczając wody w basenie. Dlatego bardzo ważne jest dobrze dobrać rozmiar aby w pasie i nogawkach majtki i szorty solidnie przylegały do ciała. Tylko tak możemy zapewnić ich szczelność i prawidłowe działanie.

Spodenki wykonane są neoprenu o grubości 1 mm i pokryte gładkim nylonem z szeroką plisą z nylonu i elastanu w pasie, a dół nogawek od wewnętrznej strony taśmą silikonową, która zapewnia większą szczelność spodenek. Rozmiary majtek ( dla starczych dzieci - młodzieży i osób dorosłych ), są kontynuacją linii Happy Nappy ( dla małych dzieci).

Spodenki szczelne basenowe mogą być używane samodzielnie lub w zestawie z wkładkami Nappy Liners, które zatrzymują nieczystości podnosząc komfort higieny użytkownika oraz zabezpieczają tkaninę przed nadmiernym kontaktem z fekaliami i ułatwiają czyszczenie samych spodenek. Obszerność spodenek umożliwia również używanie majtek chłonnych lub pampersów jeżeli jest taka potrzeba.

 Wskazówki: 

  • Spodenki pływackie Splash są bardzo proste w użyciu i skuteczne – żadnych wiązań, brak rzepów.
  • Miękki i wygodny neopren z szerokimi pasami ściągaczy z nylonu / elastanu w talii oraz dodatkowe zabezpieczenie taśmą silikonową, co zapobiega wydostaniu się nieczystości na zewnątrz.    Można je nosić z lub bez konwencjonalnych pieluszek do pływania – użycie wkładki jest zalecane z uwagi na łatwość czyszczenia materiału spodenek.
  • Upewnij się, że spodenki do pływania mają odpowiedni rozmiar powinny być dobrze dopasowane – swobodnie przylegające i zbyt luźne nie będą skuteczne !!!

    Rozmiary szortów                               (obwód talii)                                       (obwód uda)
    
     S   -     4 - 5 lat                        (min 48 cm - max 56 cm)                                 28 - 34 cm
     M   -    5 - 6 lat                        (min 50 cm - max 58 cm)                                 30 - 36 cm
     L   -     6 - 7 lat                        (min 52 cm - max 60 cm)                                  32 - 38 cm
    

  • Dzieci powinny być wyjęte z basenu od razu po zabrudzeniu się. Dorośli również powinni  opuścić basen w celu usunięcia zanieczyszczeń.
  • Elastan traci swoje właściwości pod wpływem ciepła, światła słonecznego i substancji chemicznych. W celu przedłużenia używalności i elastyczności spodenek do pływania Splash wypłucz je w zimnej wodzie po wyjęciu dziecka z basenu, by wszystkie chemikalia zostały szybko spłukane. Jeśli elastan straci swoje właściwości, skuteczność zmniejszy się.
  • Suszyć z dala od słońca i źródeł ciepła.
  • W celu natychmiastowego użycia (po czyszczeniu), zawiń spodenki w ręcznik i wyciśnij – spodenki  są gotowe do użycia bez uczucia dyskomfortu dla dziecka, osoby dorosłej.

 

Oferowane produkty są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa CE i zostały sprawdzone przez wiodący instytut w Europie, CRITT, a także przez australijski instytut ARPANSA.
 

Producent - Anglia

7 innych produktów w tej samej kategorii: