Bielizna szczelna basenowa dla małych dzieci

Bielizna szczelna basenowa dla małych dzieci

Nowy produkt

59,00 zł

Więcej informacji
Bielizna szczelna na basen dla małych dzieci Splash
 
Produkt brytyjskiej, renomowanej marki produktów do pływania dla dzieci.
W szczególnych potrzebach !! - spodenki basenowe są pomocne w zachowaniu czystości i komfortu korzystania z basenu . Spodenki pomagają zachować higienę, zabezpieczają użytkownika przed niekontrolowanym zanieczyszczeniem wody basenowej z powodu dolegliwości nietrzymania moczu lub kału, zatrzymując wszystko w majteczkach. Zaleca się korzystać z wkładek, pieluch, podkładów, chodzi o to aby zanieczyszczenia nie wsiąkały do materiału majteczek , znacznie ułatwi to czyszczenie majteczek. Majteczki szczególnie przydatne są dla osób korzystających z rehabilitacji w wodzie, osób niepełnosprawnych, chorych na inkontynencję, nieświadome oddawanie moczu i kału.Posiadanie szczelnych majteczek to często warunek dla możliwości korzystania z zajęć basenowych. Oczywiście  należy opuścić basen w chwili zanieczyszczenia, ale wynosimy to ze sobą nie zanieczyszczając wody w basenie. Dlatego bardzo ważne jest dobrze dobrać rozmiar w pasie i udach, tak aby majteczki szczelnie przylegały do ciała. Tylko tak możemy zapewnić ich prawidłowe działanie.
Rozmiary majteczek szczelnych na basen:
 
· 3-8   miesięcy  M              6-11  kg   (M)            pas   36 cm                 udo  21 cm
· 6-14  miesięcy  L              10-15 kg   (L)             pas   38 cm                 udo  24 cm
· 12-24 miesięcy XL           13-18 kg   (XL)          pas   40 cm                 udo  25 cm


W szczególnych potrzebach !!- spodenki basenowe są pomocne w zachowaniu czystości i komfortu korzystania z basenu . Spodenki pomagają zachować higienę, zabezpieczają użytkownika przed niekontrolowanym zanieczyszczeniem wody basenowej z powodu dolegliwości nietrzymania moczu lub kału, zatrzymując wszystko w majteczkach. Zaleca się korzystać z wkładek, pieluch, podkładów, chodzi o to aby zanieczyszczenia nie wsiąkały do materiału majteczek , znacznie ułatwi to czyszczenie majteczek. Majteczki szczególnie przydatne są dla osób korzystających z rehabilitacji w wodzie, osób niepełnosprawnych, chorych na inkontynencję, nieświadome oddawanie moczu i kału.Posiadanie szczelnych majteczek to często warunek dla możliwości korzystania z zajęć basenowych. Oczywiście  należy opuścić basen w chwili zanieczyszczenia, ale wynosimy to ze sobą nie zanieczyszczając wody w basenie. Dlatego bardzo ważne jest dobrze dobrać rozmiar w pasie i udach, tak aby majteczki szczelnie przylegały do ciała. Tylko tak możemy zapewnić ich prawidłowe działanie.

 Wskazówki:
·Spodenki pływackie Splash są bardzo proste w użyciu i skuteczne – żadnych wiązań, brak rzepów.
·Miękki i wygodny neopren z szerokimi pasami ściągaczy z nylonu / elastanu na nogach i talii, co zapobiega wydostaniu się nieczystości na zewnątrz.
·Można je nosić  bez konwencjonalnych pieluszek do pływania – użycie wkładki jest zalecane z uwagi na łatwość czyszczenia materiału spodenek.
·Upewnij się, że spodenki do pływania mają odpowiedni rozmiar powinny być dobrze dopasowane – swobodnie przylegające i zbyt luźne nie będą skuteczne !!!
·Dzieci powinny być wyjęte z basenu od razu po zabrudzeniu się. Dorośli również powinni  opuścić basen w celu usunięcia zanieczyszczeń.
·Elastan traci swoje właściwości pod wpływem ciepła, światła słonecznego i substancji chemicznych. W celu przedłużenia używalności i elastyczności spodenek do pływania Splash wypłucz je w zimnej wodzie po wyjęciu dziecka z basenu, by wszystkie chemikalia zostały szybko spłukane. Jeśli elastan straci swoje właściwości, skuteczność zmniejszy się i należy majteczki wymienić na nowe.
·Suszyć z dala od słońca i źródeł ciepła.
·W celu natychmiastowego użycia (po oczyszczeniu), zawiń spodenki w ręcznik i wyciśnij – spodenki  są gotowe do ponownego użycia bez uczucia dyskomfortu dla dziecka i osoby dorosłej.
 
Oferowane produkty są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa CE i zostały sprawdzone przez wiodący instytut w Europie, CRITT, a także przez australijski instytut ARPANSA.

7 innych produktów w tej samej kategorii: