Medyczne Filtry do nosa NOSK 10- Blister 10szt, bez pudełeczka

Medyczne Filtry do nosa NOSK 10- Blister 10szt, bez pudełeczka

ABC/FILTR/NOSK/BLIST/10SZT

Nowy produkt

98,00 zł

98,00 zł za szt

Więcej informacji

Medyczny filtr do nosa NOSK blister zawiera 2szt + pudełeczko 

 

NOSK - filtr dyskretny i prawie niewidoczny 

Opatentowany, wydajny, niewidoczny i skuteczny filtr, który chroni drogi oddechowe. Zatrzyma roztocza, pyłki, kurz, zanieczyszczenia komunikacyjne.

Jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i chorujacych na astmę oraz dla wszystkich, którzy chcą chronić swoje drogi oddechowe przed pyłami i alergenami.

Produkt jest wielorazowego użytku, wystarczy wypłukać filtr w letniej wodzie .Wymienić na nowy należy po jego zepsuciu się lub po tygodniu ciagłego używania. 

NOSK może być stosowany przez każdego alergika, a w codziennym użyciu może się również sprawdzić przy pracach ogrodowych takich jak koszenie trawy, pielęgnacja ogródka. Szczególnie w przypadku wykonywania zawodów związanych z: produkcją mebli, budownictwem, służbami publicznymi (policja, straż pożarna), transportem publicznym, wojskiem, służbą zdrowia, liniami lotniczymi itp.

Doskonała alternatywa dla leków antyalergicznych. Nie powoduje skutków ubocznych jak senność lub suchość w ustach. Można nosić go z makijażem.

Zaprojektowany z myślą o skuteczności i wygodzie, skutecznie redukuje wdychanie zanieczyszczeń, roztoczy i alergenów.

Filtr dopasowuje się idealnie do nosa użytkownika, pozwalając na swobodne mówienie czy jedzenie, zapewniając przy tym nieporównywalną ulgę.

Zaprojektowany przez najlepszych specjalistów otolaryngologii.

Opakowanie zawiera 2szt filtra NOSK + pudełeczko ochronne. 

Jedyny filtr do nosa, który posiadający certyfikaty CE i FDA w USA. Zdobył złoty medal na Międzynarodowym Konkursie Wynalazków.

 

Opis
FILTRY DO NOSABlister - 10szt filtrów bez pudełka

8 innych produktów w tej samej kategorii: