Medyczne Filtry do nosa NOSK 2 - 2szt w pudełeczku ochronnym.

Medyczne Filtry do nosa NOSK 2 - 2szt w pudełeczku ochronnym.

ABC/FILTR/NOSK/PUDEŁK/2SZT

Nowy produkt

29,00 zł

29,00 zł za szt

Więcej informacji

Medyczny filtr do nosa NOSK  2szt + pudełeczko dla filtrów

 

NOSK2 - dyskretny i niewidoczny 

Opatentowany, wydajny, niewidoczny i skuteczny filtr, który chroni drogi oddechowe przed kurzem, roztoczami, pyłkami kwitnących roślin, a także zanieczyszczeniami komunikacyjnymi.

Jest idealnym rozwiązaniem dla alergików i cierpiących na  astmę, dla wszystkich, którzy chcą chronić swoje drogi oddechowe przed pyłami i alergenami.

Produkt jest wielorazowego użytku, wystarczy wypłukać filtr w letniej wodzie Wymienić na nowy należy po jego zepsuciu się lub po tygodniu ciągłego używania.

NOSK może być stosowany przez każdego alergika, a w codziennym użyciu może się również sprawdzić przy pracach ogrodowych takich jak koszenie trawy, pielęgnacja ogródka, szczególnie w przypadku wykonywania zawodów związanych z: produkcją mebli, budownictwem, służbami publicznymi (policja, straż pożarna), transportem publicznym, wojskiem, służbą zdrowia, liniami lotniczymi itp.

Doskonała alternatywa dla leków antyalergicznych. Nie powoduje skutków ubocznych jak senność lub suchość w ustach. Można nosić go z makijażem.

Zaprojektowany z myślą o skuteczności i wygodzie, redukuje wdychanie zanieczyszczeń, roztoczy i alergenów.

Filtr dopasowuje się idealnie do nosa użytkownika, pozwalając na swobodne mówienie czy jedzenie, zapewniając przy tym nieporównywalną ulgę.

Zaprojektowany przez najlepszych specjalistów otolaryngologii.

Opakowanie zawiera 2 szt NOSK2 + pudełeczko ochronne. 

Jedyny filtr do nosa posiadający certyfikaty CE i FDA w USA. Zdobył złoty medal na Międzynarodowym Konkursie Wynalazków.

 

8 innych produktów w tej samej kategorii: