Matex Podkład, STABILE FROTTE- nieprzemakalny

Matex Podkład, STABILE FROTTE- nieprzemakalny

Nowy produkt

52,00 zł

52,00 zł za szt

Więcej informacji

Podkład nieprzemakalny i antyalergiczny STABILE  FROTTE z 4 gumkami na rogach

  

Podkład stanowi idealną osłonę materaca przed zamoczeniem i zbrudzeniem w wyniku niekontrolowane oddawania moczu przez osoby chore, niepełnosprawne, starsze.

Stanowi bezpieczną ochronę przed alergenami i jest szczególnie zaleceniem dla alergików. Podkład stosuje się bezpośrednio na materac przed nałożeniem właściwego prześcieradła.

Można dla uzupełnienia zastosować dodatkowa warstwę w postaci podkładu chłonnego, w zależności od skali  moczenia się osoby.

Wierzchnia  warstwa wykonana jest z miękkiej tkaniny FROTTE, natomiast  spód podkładu jest z PCV.

Podkład posiada cztery gumki  umieszczone w rogach, które po założeniu na materac, zapobiegają przesuwaniu się podkładu, a całość obszyta jest lamówką stanowiącą estetyczne wykończenie podkładu.

 

Skład:
warstwa wierzchnia:  frotte 74% bawełna 26% PES

warstwa ochronna:    PVC  100% PVC

Wszystkie produkty ochronne ma materac, marki MATEX KUNERT®, posiadające nieprzemakalną warstwę PVC  i zgodnie z Dyrektywą Unii Europejskiej – są wolne od wszelakich związków chemicznych z grupy soli i estrów kwasu ftalowych.

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Producent Polska

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: