Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające z gumką FROTTE

Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające z gumką FROTTE

Nowy produkt

67,00 zł

Więcej informacji

Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające, antyalergiczne  FROTTE z gumką 

Prześcieradło wodoodporne jest idealnym rozwiązaniem na ochronę materaca przed zamoczeniem, przez osoby korzystające, a posiadające problemy z utrzymaniem moczu lub jego niekontrolowanym oddawaniem. Prześcieradło stanowi również bardzo dobrą ochronę antyalergiczną oraz bardzo podnosi poczucie higieny korzystając z łóżek w różnych miejscach przez wiele osób. Do tych miejsc należą szpitale, hospicja, hotele, domy wczasowe, sanatoria. Prześcieradła wykonane są z miękkiej tkaniny FROTTE jako wierzch prześcieradła, natomiast pod spodem jest warstwa nieprzepuszczalna dla cieczy, ale posiada właściwości paroprzepuszczalne czyli ułatwia odprowadzanie nadmiaru wilgoci na zewnątrz. Prześcieradło nadaje się do wielokrotnego użycia i można je prać w temperaturze do 95°C
Skład:

Warstwa wierzchnia frotte, skład:                  82% bawełna, 18% poliester
Warstwa ochronna membrana, skład::           100% PU
 

Wszystkie produkty ochronne ma materac, marki MATEX KUNERT®, posiadające nieprzemakalną warstwę PVC i zgodnie z Dyrektywą Unii Europejskiej – są wolne od wszelakich związków chemicznych z grupy soli i estrów kwasu ftalowego.

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Producent  Polska 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: