Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające z gumką JERSEY

Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające z gumką JERSEY

Nowy produkt

95,00 zł

95,00 zł za szt

Więcej informacji

Prześcieradło nieprzemakalne, oddychające i antyalergiczne  JERSEY z gumką
 
Prześcieradło jest wodoodporne, oddychające i stanowi również bardzo dobrą ochronę antyalergiczną oraz podnosi poczucie higieny osób korzystających z łóżek w różnych miejscach przez wiele osób. Do tych miejsc należą szpitale, hospicja, hotele, domy wczasowe, sanatoria. Prześcieradła wykonane są z miękkiej tkaniny JERSEY jako wierzch prześcieradła, natomiast pod spodem jest warstwa nieprzepuszczalna dla cieczy, ale posiada właściwości paroprzepuszczalne czyli ułatwia odprowadzanie nadmiaru wilgoci na zewnątrz. Materac oddycha.

Prześcieradło przeznaczone jest  do wielokrotnego użycia, prać można mechanicznie w pralce  w temperaturze do  95oC

Skład :

Warstwa wierzchnia- jersey, skład:  82% bawełna, 18% poliester
Warstwa ochronna- membrana: 100% PU 

Dla zabezpieczenia  prześcieradeł i podkładów higienicznych przed przemieszczaniem i przesuwaniem dobrze jest użyć dodatkowych szelek, które zapewniają idealny porządek w posłaniu.
Szelki są do nabycia jako osobna oferta naszego sklepu w cenie 59 pln za komplet, czyli 4szt.

Wszystkie produkty ochronne ma materac, marki MATEX KUNERT®, posiadające nieprzemakalną warstwę PVC  i zgodnie z Dyrektywą Unii Europejskiej – są wolne od wszelakich związków chemicznych z grupy soli i estrów kwasu ftalowychProdukt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.


Producent Polska

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: