Matex Podkład JERSEY wodoszczelny oddychający i antyalergiczny 4 gumy w rogach

Matex Podkład JERSEY wodoszczelny oddychający i antyalergiczny 4 gumy w rogach

Nowy produkt

50,00 zł

50,00 zł za szt

Więcej informacji

Podkład higieniczny, wodoszczelny i oddychający JERSEY

Podkład higieniczny jest  bardzo dobrym zabezpieczeniem materaca  w łóżkach  dzieci i dorosłych, dla zdrowych i chorych.
Wierzch  wykonany jest z bawełnianego materiału jersey z naturalnymi brzegami i 4 gumami na rogach podkładu do założenia na materac.

W spodniej części  z PU - poliuretanu. Połączenie to stanowi powłokę oddychającą, ale która nie przepuszcza cieczy. Podkłady dzięki tym właściwościom mają bardzo szerokie zastosowanie jako produkty doskonale chroniące materace przed:

- zabrudzeniem i nadmiernym niszczeniem powłoki materaca-  zabezpieczenie

- przenikaniem kurzu i roztoczy do wnętrza - działanie antyalergiczne

- przed wsiąkaniem cieczy i płynów ustrojowych do wnętrza materaca - higiena i czystość.

Dzięki tym podstawowym walorom, podkłady stosuje się  dla zabezpieczenia łóżek dzieci w domu, łóżek szpitalnych, w domach opieki, w hotelach oraz wielu innych miejscach. Podkład zbiera bardzo mało miejsca, można zabrać go ze sobą do sanatorium, na wczasy do gabinetu kosmetycznego i rehabilitacyjnego. Szczególnie polecany dla osób , które obawiają  się infekcji i zakażenia korzystając  z materaca" po kimś ."

Opiekując się osobami starszymi, niepełnosprawnymi, z nietrzymaniem moczu, nieprzytomnymi, obłożnie chorymi wiemy jak potrzebne jest posiadanie podkładów i prześcieradeł nieprzemakalnych oraz podkładów chłonnych, które absorbują nadmiar  cieczy. 

Ważnym czynnikiem jest możliwość prania i odkażania nawet w temperaturze 95 stopni C.

 Skład podkładu  JERSEY :

- warstwa  wierzchnia -   100% bawełna

- warstwa  nieprzemakalna  100% PU - poliuretan

Podkład wykończony jest w sposób naturalny, bez dodatkowych obszyć, dzięki czemu stanowi bardzo mały i poręczny bagaż. Można zabrać go ze sobą do SPA, sanatorium, na wczas, będzie niezawodnym przyjacielem naszej higieny w obcym miejscu. Założony pod właściwe prześcieradło stanowi niewyczuwalną warstwę ochronną.

 Wszystkie produkty ochronne ma materac, marki MATEX KUNERT®, posiadające nieprzemakalną warstwę PVC  i zgodnie z Dyrektywą Unii Europejskiej – są wolne od wszelakich związków chemicznych z grupy soli i estrów kwasu ftalowych.

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 Producent  Polska

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

10 innych produktów w tej samej kategorii: