Matex Podkład JERSEY- oddychający, antyalergiczny

Matex Podkład JERSEY- oddychający, antyalergiczny

Nowy produkt

54,00 zł

54,00 zł za szt

Więcej informacji

Podkład nieprzemakalny,oddychający i antyalergiczny JERSEY

 

Podkłady są niezastąpioną ochroną materaca przed zamoczeniem, zabrudzeniem przez osoby z problemami oddawaniem moczu w sposób niekontrolowanych. Często posiadany materac jest bardzo specjalistyczny o cechach wyrobu rehabilitacyjnego lub medycznego. Ponieważ wyroby specjalistyczne są dość drogimi wyrobami, podkłady higieniczne spełniają olbrzymią rolę ochronną, są nieprzemakalne, posiadają membranę, która zapewnia oddychanie materaca i pozwala odprowadzić nadmiar wilgoci na  zewnątrz. Podkład  higieniczny JERSEY jest wodoodporny i całkowicie ochrania przed wszelkiego rodzaju płynami, jest również antyalergiczny. Można go prać w temperaturze nawet w + 95oC

Idealnie sprawdzają się  w naszych domach jako ochrona na materac dla dzieci, osób starszych, niepełnosprawnych, obłożnie chorych. Mają duże zastosowanie w placówkach medycznych, domach opieki, hospicjach, hotelach, sanatoriach i domach wczasowych. Podkłady stosuje się na materac, przed założeniem właściwego prześcieradła. Wiele osób posiada podkłady i wykorzystuje przy wyjazdach i konieczności korzystania z łóżek hotelowych itp. dbając o własne bezpieczeństwo przed nieprzewidywalnymi zakażeniami.

 

Podkład higieniczny JERSEY:

Warstwa wierzchnia-    jersey, skład: 100% bawełna
Warstwa ochronna -     membrana: 100% PU 
Gramatura:                     160 g/m2

 

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Producent Polska

 

12 innych produktów w tej samej kategorii: