Matex Podkład nieprzemakalny, oddychający i antyalergiczny FROTTE

Matex Podkład nieprzemakalny, oddychający i antyalergiczny FROTTE

Nowy produkt

49,00 zł

49,00 zł za szt

Więcej informacji

Podkład nieprzemakalny, oddychający i antyalergiczny FROTTE Matex

 

Podkłady są niezastąpioną ochroną materaca przed zamoczeniem, zabrudzeniem przez osoby z problemami oddawaniem moczu w sposób kontrolowanych. Często posiadany materac jest bardzo specjalistyczny o cechach wyrobu rehabilitacyjnego lub medycznego.

Ponieważ wyroby specjalistyczne są dość drogimi wyrobami. Podkłady higieniczne spełniają olbrzymią rolę ochronną, są nieprzemakalne, posiadają membranę, która zapewnia oddychanie materaca i pozwala odprowadzić wilgoć na  zewnątrz.

Podkład  higieniczny FROTTE jest wodoodporny i całkowicie ochrania przed wszelkiego rodzaju płynami, jest również antyalergiczny. Można go prać w temperaturze nawet 95oC.

Idealnie sprawdzają się  w naszych domach jako ochrona na materac dla dzieci, osób starszych, niepełnosprawnych, obłożnie chorych.

Mają zastosowanie w placówkach medycznych, domach opieki, hospicjach, hotelach, sanatoriach i domach wczasowych.

Podkłady stosuje się na materac, przed założeniem właściwego prześcieradła. Wiele osób posiada podkłady i wykorzystuje przy wyjazdach i konieczności korzystania z łóżek hotelowych itp. dbając o własne bezpieczeństwo przed nieprzewidywalnymi zakażeniami.

Brzegi podkładu są naturalne, bez dodatkowych obszyć i lamówek,dzięki temu podkład jest dyskretny i nie posiada dodatkowych lecz wyczuwalnych zgrubień.

Podkład higieniczny FROTTE
Warstwa wierzchnia- frotte skład:  82% bawełna, 18% poliester
Warstwa ochronna- membrana:     100% PU
Gramatura:                                          170 g/m2

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

12 innych produktów w tej samej kategorii: