Sanipur podkład nieprzemakalny i oddychający Frotte

Sanipur podkład nieprzemakalny i oddychający Frotte

Nowy produkt

40,00 zł

40,00 zł za szt

Więcej informacji

Sanipur medyczny podkład wodoodporny FROTTE  SO101

Podkład higieniczny jest  bardzo dobrym zabezpieczeniem materaca ( podłoża) w łóżkach dla dzieci i dorosłych, dla zdrowych i chorych osób.

Wykonany jest  w wierzchniej części z FROTTE, a w spodniej z PU - poliuretanu. Połączenie to stanowi powłokę oddychającą, ale która nie przepuszcza cieczy. Podkłady dzięki tym właściwościom mają bardzo szerokie zastosowanie jako produkty doskonale chroniące materace przed:

- zabrudzeniem i nadmiernym niszczeniem powłoki materaca-  zabezpieczenie

- przenikaniem kurzu i roztoczy do wnętrza - działanie antyalergiczne

- przed wsiąkaniem cieczy i płynów ustrojowych do wnętrza materaca - higiena i czystość

Dzięki tym podstawowym walorom, podkłady stosuje się  dla zabezpieczenia łóżeczek dziecięcych w domu i szpitalach, łóżek szpitalnych, w domach opieki, w hotelach oraz wielu innych miejscach. Podkład zbiera bardzo mało miejsca, można zabrać go ze sobą do sanatorium, na wczasy do gabinetu kosmetycznego i rehabilitacyjnego. Szczególnie polecany dla osób , które obawiają  się infekcji i zakażenia korzystając  z materaca "po kimś".

Opiekując się osobami starszymi, niepełnosprawnymi, z nietrzymaniem moczu, nieprzytomnymi, obłożnie chorymi  wiemy jak potrzebne jest posiadanie podkładów i prześcieradeł nieprzemakalnych oraz podkładów chłonnych, które absorbują nadmiar cieczy.

Ważnym czynnikiem jest możliwość prania i odkażania nawet w temp.95 stopni C.

 

Skład podkładu  FROTTE:

- warstwa  wierzchnia          82% bawełna, 18% poliester

- warstwa  nieprzemakalna   100% PU - poliuretan

 

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).


Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

 

12 innych produktów w tej samej kategorii: