Podkolanówki Duomed, ucisk II stopnia

Podkolanówki Duomed, ucisk II stopnia

Nowy produkt

115,00 zł

115,00 zł za szt

Więcej informacji

Podkolanówki przeciwżylakowe Duomed ucisk 2 stopnia palce zamknięte

Podkolanówki uciskowe Duomed niemieckiej firmy Medi, lidera w produkcji medycznych wyrobów uciskowych o bardzo wysokiej jakości i doskonałej skuteczności leczniczej. Produkty polecane przez lekarzy ze względu na lecznicze działanie. Wyroby Duomed są doskonałym połączeniem trwałego i wygodnego produktu medycznego, o wysokiej skuteczności działania, z atrakcyjną ceną tak specjalistycznego wyrobu. Przez swoją miękkość i elastyczność idealnie dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała, pozwalając zachować swobodę ruchu. Mimo swojej delikatności gwarantują właściwy ucisk  medyczny, stosownie do stopnia kompresji.

 Wskazania:

 - po zabiegu skleroterapii i operacji żylaków    

 - przy zespole pozakrzepowym

 - przy zakrzepicy  żył głębokich z obrzękiem

 - tendencje do obrzęku nóg

 - zmiany żylakowe w ciąży  z tendencją do obrzęku średniego stopnia

 - zakrzepowe zapalenie żył

Ze względu na potrzebę dokładnego dopasowania produktu do indywidualnych rozmiarów, jak również stopnia ucisku i koloru oraz wysokości, spora część zamówień składanych w sklepie jest realizowana według wskazanych wymiarów i wówczas, czas sprowadzenia wyrobu według zamówienia wynosi 2 dni robocze. Zapraszamy do zamawiania produktów pod własne potrzeby.

Czas oczekiwania zależny jest od dostępności produktu w naszym sklepie i magazynach producenta. Największe i najmniejsze rozmiary są zamawiane, a czas oczekiwania to  2 do 7dni.

Wszystkie wyroby firmy  Medi, są wyrobami medycznymi. Stosowanie produktów medycznych należy konsultować z lekarzem specjalistą ponieważ istnieją przeciwwskazania do stosowania wyrobów uciskowych ze względów zdrowotnych.

Producent  Niemcy

 

 

 

8 innych produktów w tej samej kategorii: