realizacja 1-3 dni

Podkolanówki uciskowe bawełniane męskie Cotton Socks art.920 2 stopień ucisku.

Komfortowe bawełniane podkolanówki przeciwżylakowe o stopniowanym ucisku RelaxSan Cotton Socks 2 stopień ucisku  22-27 mmHg - średnia kompresja dla mężczyzn. Delikatnie prążkowane, posiadają wyodrębnioną piętę oraz miękki elastyczny ściągacz. Zalecane przy żylakach, także w obrzękach, po zakrzepicy, po zabiegach usunięcia żylaków - zapobiegają tworzeniu się nowych zmian żylakowych. Szczególnie polecane osobom prowadzącym siedzący tryb życia i pracy.
79,00 zł

rozmiar

kolor

wersja

Opis
Podkolanówki uciskowe bawełniane Cotton Socks art. 920 rozm  22-27mmHg.

Podkolanówki przeciwżylakowe o stopniowanym ucisku w 2 klasie 22-27 mmHg, co oznacza średnią kompresję. Zalecane w przypadkach niewydolności układu żylnego kończyn dolnych, przy żylakach, także w obrzękach, po zabiegach usunięcia żylaków, po przebytej zakrzepicy. Terapeutyczne działanie oparte jest na zastosowaniu stopniowanego ucisku, który zmniejsza średnice żył, przez co przywracana jest funkcja zastawek żylnych. Mniejsza średnica żył powoduje szybsze krążenie krwi a to z kolei zapobiega obrzękom, bólowi oraz zmianom żylakowym. Terapeutyczne działanie jest odczuwane już przy pierwszym użyciu, a regularnie stosowane pomaga zapobiegać przewlekłej niewydolności żylnej. 

Podkolanówki wykonane są z dzianiny z dużym udziałem bawełny w składzie (57%), delikatnie prążkowanej.  Dostępne w wersji z palcami zamkniętymi. 

Produkt jest wyrobem medycznym klasy I. 

Producent Włochy

RelaxSan
RE/COTT/SOCKS/920/3/CZAR