Ortopedyczna poduszka do siedzenia dla kobiet Valde S7

Ortopedyczna poduszka do siedzenia dla kobiet Valde S7

Nowy produkt

96,00 zł

96,00 zł za szt

Więcej informacji

Ortopedyczna poduszka do siedzenia dla kobiet  Valde S7 

Komfortowa i ergonomiczna poduszka do siedzenia, która wspomaga leczenie po operacji hemoroidów, przynosi ulgę osobom po operacji w okolicach krocza i po porodzie. Krążek można używać toalecie, na krześle lub fotelu biurowym czy w samochodzie. Poduszka jest produktem medycznym, o charakterze profilaktycznym dla osób pracujących  przez wiele godzin w pozycji siedzącej. Doskonała pomoc w okresie rekonwalescencji po operacji ortopedycznej stawu biodrowego.
Specjalny kształt o łagodnym profilu oraz znajdujący się po środku otwór umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Kształt poduszki w sposób naturalny wymusza poprawną pozycję osoby siedzącej, a taka pozycja rozluźnia mięśnie w okolicach kręgosłupa.


Zastosowanie poduszki:

-w ciąży
-po porodzie
-po operacjach
-dla kobiet poruszających się na wózku inwalidzkim
-w pracy podczas wielogodzinnym siedzeniu
-w domu przy komputerze dla zachowania prawidłowej postawy

Poduszka wykonana jest z najwyższej jakości pianki wysokosprężystej o odpowiednio dobranym stopniu twardości. Dodatkowymi walorami jest, że poduszka jest wykonana z materiałów antyalergicznych, bezwonnych i bezpiecznych dla naszego zdrowia.  

Pokrowiec-poszewka =  bawełna- frotte

Poduszka dostępna jest w kilku kolorach, zamówiona w wybranym kolorze - czas realizacji  zamówienia  1-3 dni + 1-2 dni wysyłka

W kolorze niebieskim dostępne od zaraz

W ofercie sklepu jest możliwość  zakupienia  poszewek dodatkowych

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

6 innych produktów w tej samej kategorii: