Poduszka ortopedyczna do spania B4

Poduszka ortopedyczna do spania B4

Nowy produkt

170,00 zł

170,00 zł za szt

Więcej informacji

Poduszka ortopedyczna B4 Valde Medium, Large

Najlepsza Anatomiczna Poduszka

Poduszka ortopedyczna Valde B4 to pierwsza anatomiczna  poduszka. Posiada  uniwersalny kształt, dzięki któremu jest bardzo wygodna i nie ingerująca podczas snu oraz wypoczynku. Valde  B4 występuje w 3 stopniach twardości: miękka, średnia, twarda oraz w 2 wysokościach: Medium, Large. Wysokość poduszki dobiera się w zależności od szerokości barku oraz takich parametrów jak wzrost i budowy ciała.

Najbardziej uniwersalną wysokością i najczęściej wybieraną jest Large o średnim stopniu twardości.
Poduszka wykonana z najwyższej jakości pianki Viscoelastic Memory Foam o zamkniętej strukturze dzięki czemu nie gromadzi roztoczy i z powodzeniem stosowana jest przez alergików.

Poduszka Valde  B4 posiada precyzyjnie wyprofilowany  łuk na bark oraz łagodne wykończenia dzięki czemu można na niej spać na boku oraz na placach. W poduszce  znajduje  się otwór na środku, dzięki niemu  zapewniona jest cyrkulacji powietrza, która  ogranicza  pocenie  się głowy podczas  snu do minimum.

Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej poszewek z materiału: frotte, welur oraz bawełna.

Poduszka Valde B4,  to doskonały wybór zarówno dla  młodzieży, mężczyzn oraz kobiet. Doskonała do wspomagania rehabilitacji odcinka szyjnego i procesów przywracania zdrowia we śnie.

Wyrób medyczny kl. I zgodny z wymogami Dyrektywy Rady 93/42/EEC. Przebadany przez Instytut Włókiennictwa – spełnia normy ISO/IEC 17025:2005; posiada Certyfikat Laboratorium Badań Chemicznych i Analiz Instrumentalnych - BCH.

Producent  Polska

13 innych produktów w tej samej kategorii: