Poduszka antyodleżynowa z granulatem A01 Valde

Poduszka antyodleżynowa z granulatem A01 Valde

VA/POD/SPAN/GRAN/P01

Nowy produkt

67,00 zł

67,00 zł za szt

Więcej informacji
Poduszka medyczna do spania A01 Valde antyodleżynowa  z granulatem.


Poduszka szczególnie zalecana dla osób hospitalizowanych i długo  pozostającymi w pozycji leżącej.

Dzięki zastosowaniu granulatu jako wypełnienie, poduszka również idealnie nadaje się dla osób z nadmierną potliwością podczas snu. Zastosowanie granulatu kulkowego pozwala na duży przepływ powietrza, co zapobiega poceniu i zabezpiecza głowę przed uciskiem i powstawaniem odleżyn.
Właściwości antyodleżynowe zostało potwierdzone przez lekarzy ortopedów. Kształt poduszki sprzyja odpowiedniej rehabilitacji lordozy kręgosłupa w odcinku szyjnym.
Podczas poruszania głową następuje przemieszczanie się granulatu, co powoduje delikatny szelest.

Poduszka A01 w standardzie posiada poszewkę bawełnianą białą lub niebieską w zależności od dostawy i w takiej poszewce jest dostępna w sklepie. Zamówienia realizujemy w dostępnym kolorze w danym czasie.

Zalecamy zaopatrzyć się w poszewki zamienne, które dostępne są w naszym sklepie jako osobny asortyment  z możliwością wybrania materiału i koloru według własnych potrzeb.


Wyrób medyczny kl. I zgodny z wymogami Dyrektywy Rady 93/42/EEC. Przebadany przez Instytut Włókiennictwa – spełnia normy ISO/IEC 17025:2005; posiada Certyfikat Laboratorium Badań Chemicznych i Analiz Instrumentalnych - BCH

Producent Polska

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 innych produktów w tej samej kategorii: