Medyczna poduszka dla dzieci do spania na brzuchu BUTTERFLY

Medyczna poduszka dla dzieci do spania na brzuchu BUTTERFLY

BMX/MD/PODUSZ/BUTERFL

Nowy produkt

98,00 zł

98,00 zł za szt

Więcej informacji

Poduszka medyczna dla małych dzieci zdrowy bezpieczny sen BUTTERFLY  36 X 36 cm

 

Poduszka  BUTTERFLY - jest produktem medycznym o anatomicznym kształcie i dlatego jest najlepszym i zdrowym wyrobem, dedykowanym dla dzieci, które lubią spać na brzuchu.

Pianka CALIPORE, z której poduszka została wykonana ma  otwartokomórkową strukturę ułatwiającą przepływ powietrza  czyli wietrzenie poduszki. Pokrowiec wykonany jest z wysokiej klasy dzianiny żakardowej, a boki pokrowca zrobione są z dzianiny  3D, której użycie podnosi komfort spania na poduszce. Pokrowiec jest zdejmowany, posiada ukryty zamek i bezpieczny suwak.

Zachowanie komfortu i higienicznych warunków snu, odpoczynku czy podróży jest możliwe dzięki zastosowaniu dzianiny 3D, która składa się z dwóch warstw, pomiędzy którymi zawsze pozostaje elastyczna przestrzeń zapewniająca swobodne odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci oraz odpowiednią cyrkulację powietrza.

 

Rozmiary poduszeczki :  36 cm X 36 cm

Pokrowiec:    33% bawełna , 33% PE,  34% PA  

Produkty z dzianiną  3D oraz pianką Calipore posiadają szczególne właściwości:

- mają właściwości  antybakteryjne

- nie wchłaniają wody

- stanowią naturalną ochronę przed grzybami i pleśnią

- można  prać 

Przepis-prania-40.gif 

 

Wszystkie wyroby zostały przebadane przez Międzynarodowe  Stowarzyszenie Badań i Testów w dziedzinie Ekologii Textyliów i posiadają certyfikaty OEKO- TEX STANDARD 100, co oznacza, że są bezpieczne dla niemowląt i dzieci poniżej 3 roku życia, a także dla alergików.

Posiadane certyfikat zamieszczone są w galerii zdjęć produktu. 

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.  

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

 

Producent Polska

 

 

8 innych produktów w tej samej kategorii: