Poduszka medyczna dla niemowląt KLIN AIR

Poduszka medyczna dla niemowląt KLIN AIR

Nowy produkt

54,00 zł

54,00 zł za szt

Więcej informacji

Poduszka medyczna  dla niemowląt KLIN AIR  2w1 

Poduszeczka KLIN  AIR 2 w1  jest produktem medycznym przeznaczonym dla niemowląt i małych dzieci w celu zabezpieczenie zdrowego snu, właściwego ułożenia oraz antyalergiczne właściwości. Dodatkowo, poduszka redukuje punktowy nacisk podłoża na główkę dziecka.  Wersja KLIN AIR 2w1 jest najnowszym dwustronny modelem  poduszki KLIN. Posiada warstwę innowacyjnej oddychającej pianki otwartokomórkowej CALIPORE, która umieszczona jest w pokrowcu wykonanym z przewiewnej dzianiny z jednej strony, a druga strona pokrowca posiada membranę wodoodporną, ale paroprzepuszczalną. Oznacza to, że po tej stronie poduszka odporna jest na przemakanie płynów do środka, ale odparowuje z niej nadmiar ciepła i wilgoci w kierunku na zewnątrz.

Pokrowiec posiada ukryty zamek z bezpiecznym suwakiem, łatwy do ściągnięcia. Można prać pokrowiec jak i całą poduszkę.

Rozmiary poduszeczki  :     36  x   36 cm      do wózka,  kołyski
                                                       36  x   60 cm      do łóżeczka

Skład pokrowca:

 33% bawełna , 33% PES, 34% PA  /  PES + PA / - warstwa nieprzemakalna i paroprzepuszczalna

 

Wszystkie wyroby zostały przebadane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testów w dziedzinie Ekologii Textyliów i posiadają certyfikaty OEKO- TEX STANDARD 100, co oznacza, że są bezpieczne dla niemowląt i dzieci poniżej 3 roku życia, a także dla alergików.

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.  


Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

 

Producent Polska

8 innych produktów w tej samej kategorii: