Poduszka ortopedyczna do spania SISSEL DELUXE

Poduszka ortopedyczna do spania SISSEL DELUXE

SI/O/POD/SPA/DELUXE/

Nowy produkt

349,00 zł

349,00 zł za szt

Więcej informacji

SISSEL  DELUXE - Szwedzka ortopedyczna poduszka do spania 

 

Poduszka Deluxe, to wyjątkowa poduszka tej firmy, posiada anatomiczne wyprofilowanie, które jest wynikiem  wieloletnich badań i współpracy naukowców z lekarzami ortopedami.

W wyniku tych prac powstała  poduszka, która umożliwia dopasowanie do indywidualnych cech i oczekiwań klienta. Dobrze wyprofilowana poduszka stanowi komfortowe podparcie dla kręgosłupa szyjnego podczas leżenia i spania. Korzystanie z poduszki DELUXE likwiduje napięcia mięśniowe oraz bóle w okolicach szyi i głowy. Sen z poduszką ortopedyczną jest zdrowy, spokojniejszy, a ciało zrelaksowane.

Systematyczne używanie poduszki zapobiega zwyrodnieniom kręgosłupa szyjnego i bolesnych jego konsekwencji ( bóle szyi, bóle głowy, drętwienie rąk, sztywność karku)

 

Poduszka DELUXE SISSEL- wykonana jest  z pianki visco- elastic zwaną również pianką z pamięcią, jej szczególne właściwości, między innymi odporność na  odkształcenia, dostosowanie się do kształtu i ciepłoty ciała, duża wytrzymałość na zgniatanie. Poduszka Deluxe jest o 16 cm szersza niż klasyczna poduszka, zapewniając tym większą i wygodną powierzchnię snu. Dodatkowo, poduszka ta posiada wkładkę z pianki Vario, która umożliwia indywidualne dopasowanie poduszki do różnych  sylwetek. Można zwiększyć lub zmniejszyć jej wysokość dzięki zastosowaniu tej ruchomej wkładki. Całość zapakowana jest w miłą w dotyku satynową poszewkę. Poduszka wykonana jest z bezpiecznych dla zdrowia  materiałów i może być używana przez alergików.

 

Firma Sissel jako wiodący i doświadczony producent daje na swoje wyroby 5 lat gwarancji na zachowanie niezmiennego kształtu, czym gwarantuje wysokie walory użytkowe i wysoką jakość wykonania. 

Wymiary poduszki:

szer. 63cm

   dł. 33cm

wys. 10/12 cm 

Główne cechy poduszki - SISSEL DELUXE :  

-wysoka jakość materiał   visco elastic

- 5 lat gwarancji na zachowanie kształtu

- wyprodukowana w Szwecji w oparciu o badania naukowo - medyczne

- regulacja wysokości - dodatkowa wkładka Vario

- delikatna poszewka satynowa - jakość premium

- zwiększona szerokość - podniesienie komfortu

- wykonana z bezpiecznych materiałów, testowana alergicznie, nie zawiera fluoro-węglowodorów

 

Do nabycia jest również zapasowa poszewka satynowa - osobno w sprzedaży

Atesty: Produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Producent Szwecja

6 innych produktów w tej samej kategorii: