AIRVEIN - Poduszka pobudzająca krążenie.

AIRVEIN - Poduszka pobudzająca krążenie.

ML/AIRVEIN

Nowy produkt

69,00 zł

69,00 zł za szt

Więcej informacji

 Poduszka pobudzająca krążenie krwi w nogach - AIRVEIN

 

Poduszka jest prostym w budowie  urządzeniem służącym do pobudzania przepływów żylnych w nogach. Za pomocą poduszki, na której wykonujemy się proste ćwiczenia uruchamiamy i wymuszamy poprawę krążenia. Jest to szczególnie istotne  przy dłuższym przebywaniu w pozycji  siedzącej  w pracy przy biurku, w trakcie długiej podróży samolotem, samochodem, pociągiem. Bardo pozytywne okazało się zastosowanie poduszki w przypadku ludzi chorujących, starszych, po operacjach. Długotrwałe przebywanie  w pozycji siedzącej zwiększa pojawienie się choroby zakrzepowej żył. Dzięki ćwiczeniom unikniemy  występowania bólu i obrzęku podudzi oraz stóp również drętwienia mięśni. Najważniejsze możemy dzięki prostym ćwiczeniom uratować sobie życie i zapobiec powstaniu zatoru płucnego, który bardzo często powstaje w wyniku tworzenia się skrzeplin krwi, a jego nagłe uruchomienie często doprowadza do nagłego zgonu. W trosce o nasze zdrowie i życie wykonujmy ćwiczenia przy pomocy poduszki  AIRVEIN.  

polecane stosowanie: 

- przy siedzącym trybie pracy

- podczas długiej jazdy samochodem, lotem samolotem

- długie przebywanie w pozycji siedzącej ( osoby starsze, chore)

- po operacjach, urazach, wypadkach

 

Produkt posiada bardzo pozytywne opinie lekarzy specjalistów w zapobieganiu powstawania zakrzepicy u osób zdrowych jak i u osób z dolegliwościami żylnymi. 

 

Produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie

93/42/E.  

 

6 innych produktów w tej samej kategorii: