Kruszarka medyczna do tabletek - Pill Crusher
 • Kruszarka medyczna do tabletek - Pill Crusher
 • Kruszarka medyczna do tabletek - Pill Crusher

realizacja 1-3 dni

Kruszarka medyczna do rozdrabniania tabletek-Pill Crusher

Kruszarka do tabletek, jest specjalistycznym urządzeniem pozwalającym rozdrobnić tabletki. Szczególnie lubiana przez osoby, które z różnych względów mają duże problemy z przełykaniem tabletek w całości.

47,00 zł
Opis

Zgniatacz - kruszarka do rozdrabniania  tabletek-Pill Crusher

  

Kruszarka do tabletek, jest specjalistycznym urządzeniem pozwalającym rozdrobnić tabletki. Szczególnie lubiana przez osoby, które z różnych względów mają duże problemy z przełykaniem tabletek w całości. Specjalna konstrukcja pozwala w prosty sposób, bez wysiłku rozdrobnić tabletkę. Wystarczy włożyć ją do pojemnika, a zakręcając wieczko jednocześnie miażdżymy zawartość specjalnym stożkiem wbudowanym w zakrętkę. Kruszarka wykonana jest z bardzo wytrzymałego, antypoślizgowego tworzywa sztucznego, a dzięki przeźroczystemu pojemnikowi widzimy efekt naszego działania. W górnej części zakrętki umieszczony jest pojemnik na przechowanie tabletek. Zgniatarka ma wielkość pozwalającą zabrać ją ze sobą. Obie części kruszarki mają specjalnie wyprofilowane zagłębienia pasujące do palców dłoni, które bardzo ułatwiają samodzielną obsługę przez osoby starsze i z obniżoną

sprawnością rąk. Spód "gumkowy" dobrze zabezpiecza kruszarkę przed ślizganiem się po blacie stolika. 

Produkt występuje w kilku kolorach. Sklep nie ma wpływu na kolory otrzymane w dostawie dlatego realizując zamówienie kolor wybierany jest losowo z dostępnych w danej chwili w zasobach magazynu  naszego sklepu. Prosimy nie podawać oczekiwanego koloru. 

Atesty:

Produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

Vitility
ZY/KRUSZARKA/PILL CRUSHER