Przyrząd do higieny intymnej EASYWIPE

Przyrząd do higieny intymnej EASYWIPE

PDS/HIGIENA/INTYM/EASYWIPE

Nowy produkt

47,00 zł

47,00 zł za szt

Więcej informacji
Przyrząd ułatwiający samodzielność  w higienie intymnej


Prosty przyrząd zarówno w konstrukcji jak i w obsłudze, bardzo pomocny w samoobsłudze  w czynnościach higienicznych związanych z fizjologią  człowieka. Ponieważ duża grupa osób ma z tym spore problemy, które wynikają z różnych sytuacji i tak do najbardziej potrzebnych należą :
- ograniczenie ruchowe
- zaawansowany wiek
- przebyte operacje, poród
- duża otyłość
- urazy wypadki
Przyrząd został opracowany w wyniku wieloletnich doświadczeń  osób pomagających w samodzielnym wykonywaniu podstawowych czynności higieny osobistej pacjentom z ograniczoną sprawnością, co jest bardzo ważne  i zrozumiałe, każdy w tych czynnościach potrzebuje zachować intymność.
Działanie przyrządu jest bardo proste, jest to przedłużenie naszej dłoni, która w wyżej wymienionych powodów  nie sięga i potrzebujemy przedłużenia naszych rak.
Na końcówkę zakładamy papier toaletowy lub wilgotne chusteczki higieniczne i wycieramy miejsca intymne. Zużyty papier możemy usunąć nie dotykając rękami, wystarczy ucisnąć przednią część przyrządu i papier zostanie wypchnięty do toalety.

Do produkcji tego przyrządu użyto materiał bezpieczny dla skóry, nie zawiera lateksu i jest łatwy do czyszczenia po użyciu.


Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: