Ochraniacz wodoszczelny do kąpieli na nogę ( do kolana) krótki

Ochraniacz wodoszczelny do kąpieli na nogę ( do kolana) krótki

ZY/OCHANIACZ/NOGA/KOLANO

Nowy produkt

69,00 zł

69,00 zł za szt

Więcej informacji

Ochraniacz do kąpieli wodoszczelny na nogę (do kolana)

 

Profesjonalne zabezpieczenie nogi podczas brania kąpieli. Najczęściej stosowane przy osłanianiu miejsca po zabiegach operacyjnych, przy założonych opatrunkach, świeżych ranach, gipsie lub z innych względów wymagających zabezpieczenia przed zamoczeniem w wodzie.Ten wygodny i 100% wodoodporny ochraniacz sprawi, że użytkownik beż żadnego problemu może skorzystać z kąpieli lub prysznica. Ochraniacz jest wielokrotnego użytku i przeznaczony ze względów higienicznych wyłącznie dla jednego użytkownika. Nie należy stosować w przypadku ran otwartych lub w czasie pływania. 

Bardzo proszę przy ubieraniu i zdejmowaniu postępować zgodnie z instrukcją prawidłowego użytkowania zobrazowaną zamieszczonymi zdjęciami aby nie uszkodzić szczelnej membrany czyniąc produkt bezużytecznym.

Dostępne w czterech modelach:

AL0100- ręka do łokcia     560 mm

AL0101- ręka do barku      990 mm

AL0102- noga do kolana  590 mm 

AL0103- noga do biodra 1067 mm  

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Atesty:

Produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: