Uchwyt naścienny z przyssawkami FIT EASY - 41 cm

Uchwyt naścienny z przyssawkami FIT EASY - 41 cm

MER/UCHWYT/FIT EASY/41

Nowy produkt

69,00 zł

69,00 zł za szt

Więcej informacji

Uchwyt naścienny FIT EASY  z przyssawkami  -  dł. 41cm

Seria  uchwytów ściennych  FIT EASY - to bardzo praktyczne i bezpieczne uchwyty naścienne, które przytwierdzane są  do ściany bez potrzeby  wiercenia otworów w ścianach. Bezpieczne  używanie  uchwytów zapewnia unikalny system security  indicator, który  za pomocą  sygnalizacji zielonym i czerwonym kolorem wiemy czy uchwyt jest prawidłowo przytwierdzony do ściany.  Uchwyty można w każdej chwili zdemontować i zmienić miejsce zamontowania. Ta dowolność pomaga dopasować montaż do indywidualnych potrzeb. Ważnym elementem prawidłowego montażu jest gładka powierzchnia ( płytki ścienne, szkło)

Uchwyty z przyssawkami stosowane są najczęściej w łazience i kuchni. Doskonała pomoc dla  osoby niepełnosprawnej, starszej, po  operacjach, porodach, dla dzieci. Pomaga wejść i wyjść z kabiny prysznicowej, wanny, wstać z toalety.Zawsze należy sprawdzić kolor światełka - zielonego, które w dużej mierze gwarantuje bezpieczne korzystanie z pomocy uchwytu.                                                                   
 

Środki ostrożności : stosować tylko delikatne środki czystości aby nie uszkodzić gumowych przyssawek ostrą chemią.

Średnica przyssawki: 95 mm

Długość uchwytu: 41 cm 

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Producent  Francja

30 innych produktów w tej samej kategorii: