Uchwyt naścienny z przyssawkami FIT EASY - 29 cm

Uchwyt naścienny z przyssawkami FIT EASY - 29 cm

MER/UCHW/FIT EASY/29

Nowy produkt

56,00 zł

56,00 zł za szt

Więcej informacji

Uchwyt naścienny FIT EASY  z przyssawkami dł. 29 cm

Seria  uchwytów ściennych  FIT EASY - to bardzo praktyczne i bezpieczne uchwyty naścienne, które przytwierdzane są  do ściany bez potrzeby  wiercenia otworów w ścianach. Bezpieczne  używanie  uchwytów zapewnia unikalny  system security indicator, który  za pomocą  sygnalizacji zielonym i czerwonym kolorem wiemy czy uchwyt jest prawidłowo przytwierdzony do ściany.Uchwyty można w każdej chwili zdemontować i zmienić miejsce  zamontowania. Ta dowolność pomaga dopasować montaż do indywidualnych  potrzeb. Ważnym elementem prawidłowego montażu jest gładka powierzchnia ( płytki ścienne, szkło ).

Uchwyty z przyssawkami stosowane są  najczęściej w łazience i  kuchni. Doskonała pomoc dla  osoby niepełnosprawnej, starszej, po operacjach, porodach i dla dzieci.

Pomaga wejść i wyjść z tabiny prysznicowej, wanny, wstać z toalety. Zawsze należy sprawdzić kolor światełka - zielonego, które w dużej mierze gwarantuje bezpieczne korzystanie z pomocy uchwytu.                                                                       
 

Środki ostrożności : stosować tylko delikatne środki czystości aby nie uszkodzić gumowych przyssawek ostrą chemią.

Średnica przyssawki: 95 mm

Długość uchwytu:  29 cm 

 

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.

Producent  Francja

 

30 innych produktów w tej samej kategorii: