Wszy- grzebień do likwidacji + grzebień do wyczesywania wszy

Wszy- grzebień do likwidacji + grzebień do wyczesywania wszy

UC/WSZY/ZESTAW/ZAP/2SZT

Nowy produkt

165,00 zł

165,00 zł za szt

Więcej informacji

Zestaw grzebieni do zwalczania wszy i wyczesywania  gnid  ZapX Z100 + ZapX C200


Kompleksowy zestaw do zwalczania wszy i gnid ZAPx Visiomed

  • łatwy w obsłudze
  • bezpieczny nawet dla dzieci powyżej 3 roku życia
  • pomaga w zwalczaniu wszy i gnid z natychmiastowym efektem
  • 100% skuteczności
  • nie wymaga zastosowania środków chemicznych

Zestaw składa się z 2 produktów: Grzebienia elektronicznego ZAPx Z100 skutecznie zwalczającego wszy oraz z Grzebienia elektrostatycznego ZAPx C200, który usuwa gnidy.

Grzebień elektroniczny ZAP model Z100 , to produkt do walki z pasożytami. Tradycyjne metody leczenia wszawicy są zazwyczaj skuteczne, ale dość uciążliwe  i nieprzyjemne zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Grzebień Z100 ZAPx dzięki specjalnie zaprojektowanym metalowym zębom  łatwo i szybko przeczesuje włosy rażąc pasożyty prądem.  Między zębami grzebienia wytwarza się napięcie elektryczne, które paraliżuje wszy, a przy tym jest nieodczuwalne i w pełni bezpieczne dla człowieka. Grzebień niszczy również pasożytnicze larwy jak i gnidy. Grzebień jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, można go używać tak często jak jest to konieczne nawet w celach profilaktycznych po powrocie dziecka ze szkoły czy przedszkola. Po każdym użyciu należy go zdezynfekować. Stosować wyłącznie na suche włosy. Grzebień elektrostatyczny ZAP C200 to doskonały produkt do usuwania z jaj. Dzięki specjalnie zaprojektowanym zębom grzebienia łatwo i szybko pozbędziesz się gnid. Grzebień niszczy przede wszystkim pasożytnicze larwy i gnidy, dzięki specjalnym żłobieniom, które odrywają gnidy i sczesują je z całej długości włosa. Grzebień jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, można go używać tak często jak jest to konieczne. Po każdym użyciu należy zdezynfekować grzebień. Nie wolno używać grzebienia C200 ZAPx na mokre włosy.

Oba modele grzebieni posiadają europejski znak bezpieczeństwa 15590205.jpg     i są w pełni bezpieczne dla dzieci od 3 roku życia. Warto zakupić oba grzebienie i stosować jako kompleksową, szybką i skuteczną  metodę walki z wszawicą.

 

Wszawica, co to jest ?

Wszawica, to choroba zakaźna wywoływana przez bezskrzydłowe pasożytnicze stawonogi - wesz ludzką głowową. Pasożyt ten żyje na owłosionej skórze głowy i żywi się krwią. Dorosłe osobniki widoczne są gołym okiem. Ciężko je wykryć, gdyż są niewielkie, mniejsze niż główka od szpilki i szybko się przemieszczają. Samica wszy w ciągu miesiąca życia (średnia długość życia) składa od 100 do 300 jajeczek w rytmie 8-10 razy dziennie. Jaja te nazywane gnidami, samica przytwierdza przy nasadzie włosów za pomocą swoistej wydzieliny. Gnidy występują zwykle u nasady włosów, mają kolor białawo-brązowy, a rozmiarem przypominają główkę szpilki. W miarę wzrostu włosów gnidy oddalają się od powierzchni skóry głowy - wysokość, na jakiej się stwierdza ich skorupy pozwala w przybliżeniu określić czas trwania wszawicy. W ciągu 6-10 dni z jajeczek wylęga się larwa, która odżywia się krwią i przypomina dorosłe osobniki. Larwa, w ciągu 10 dni przeradza się w postać dojrzałą.

i_cykl.png

Jak można się zarazić wszawicą?

 

Zakażenie jest wyjątkowo łatwe i następuje bezpośrednio poprzez kontakt z włosami osoby chorej lub pośrednio wskutek używania wspólnych nakryć głowy (czapek, kapeluszy, nauszników), szalików i innych ubrań lub przyrządów używanych do pielęgnacji włosów (grzebieni, szczotek), ozdób do włosów (gumek, opasek, wsuwek, spinek), czy też ręczników i bielizny pościelowej. Zdarzyć się to może podczas zabawy, przytulania się lub przebywania w bliskiej odległości od osoby zainfekowanej. Z tego powodu na zarażenie najbardziej narażone są dzieci. Problem dotyczy w równym stopniu chłopców i dziewczynek.  Miejscem, gdzie występuje ona najczęściej są przedszkola, szkoły, kolonie i obozy. Jeśli rodzice lub pielęgniarki w porę nie zauważą problemu, to może się okazać, że np. cała grupa przedszkolna jest zarażona. Dzieci pochylają nad sobą podczas zabawy, śpią obok siebie w czasie poobiedniej przerwy, pożyczają sobie nawzajem szczotki, czy gumki do włosów, a wszy z łatwością przenoszą się z jednej głowy na drugą.


Niestety wszy wykształciły odporność na insektycydy, silikony i inhibitory rozwoju  stosowane w szamponach i ogólnie dostępnych preparatach chemicznych przeznaczonych do walki z wszawicą. Dlatego środki chemiczne, choć silnie działające, okazują się nieskuteczne, a niejednokrotnie - niebezpieczne dla delikatnej i wrażliwej skóry głowy dziecka.

Dlatego proponujemy Państwu GRZEBIENIE ELEKTRONICZNE - innowacyjne, wygodne  i skuteczne rozwiązanie w walce z wszawicą w  pełni bezpieczne dla skóry dziecka.  

  • Wystarczy dokładnie przeczesać grzebieniem elektronicznym suche pasma włosów, by zabić wszy i unieszkodliwić gnidy
  • Następnie należy usunąć gnidy przeczesując włosy grzebieniem elektrostatycznym o gęsto osadzonych zębach
  • Po użyciu grzebienie można zdezynfekować, by móc skorzystać z  nich ponownie w razie nowej "inwazji" wszy

zakup grzebieni, to wydatek jednorazowy, wygoda dla dziecka i rodzica, natychmiastowa skuteczność i możliwość ponownego użycia.

 

 

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

Atesty: produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.