Majtki z  PCV ochrona na  pampersy
  • -50%
  • Majtki z  PCV ochrona na  pampersy

Dostępny

Majtki z PCV ochrona na pampersy

Majtki wykonane są z tworzywa polimerowego, miękkie w dotyku, a nogawki i pas zaopatrzone w gumki, które pozwalają dokładniej przylegać do ciała. Majtki stanowią konieczną osłonę na pampersy i pieluchy basenowe, z których korzystają osoby z problemem nietrzymania moczu i kału. 

53,00 zł
106,00 zł Oszczędzasz 50%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 106,00 zł / Najniższa przecena w ciągu ostatnich 30 dni: 53,00 zł
Opis

Majtki z PCV nieprzemakalna osłona na pampersy  i podkłady  dla dorosłych osób.

 

Majtki wykonane są z tworzywa polimerowego, miękkie w dotyku, a nogawki i pas zaopatrzone w gumki, które pozwalają dokładniej przylegać do ciała. Majtki stanowią konieczną osłonę na pampersy i pieluchy basenowe, z których korzystają osoby z problemem nietrzymania moczu i kału. Majtki służą jako zabezpieczenie wodę basenową przed ewentualnym zanieczyszczeniem. Przy korzystaniu z zajęć rehabilitacyjnych wykonywanych w wodzie jak i zwykłym pływaniu są konieczne aby móc korzystać z basenu. Nie zabezpieczają przed dostaniem się wody do środka, ich zadanie jest ochrona wody basenowej i innych korzystających z basenu przed przedostaniem się zanieczyszczeń do wody.

Jeżeli nastąpi oddanie moczu lub kału należy natychmiast  wyjść z wody i wymienić wkład.

Niezbędne dla osób korzystających z rehabilitacji wodnej oraz pozostałych zabiegów wodnych. Stanowią osłonę na pampersy i specjalistyczne pieluchy basenowe. Stosowanie majtek ochronnych  zapewnia komfort i poczucie zachowania niezbędnej higieny. 

Obecnie dostępne w rozmiarze S :

- obwód pasa                                70 - 90 cm

- obwód uda w pachwinach        45 - 55 cm

- wysokość (krok - pas )              34 cm   

 

Produkt nie podlega zwrotowi ze względu na ochronę zdrowia oraz ze względów higienicznych zgodnie z Art.38 pkt.5 ustawy z 30 maja 2014r. - Ustawa o prawach konsumenta  (Dz.U. z 24.06.2014r  poz. 827).

 

Atesty:

Produkt oznakowany międzynarodowym znakiem CE jako produkt medyczny klasy I, co oznacza, że spełnia wymogi ochrony zdrowia, zawarte w dyrektywie 93/42/E.  


Producent Anglia

 

Vitility
ZY/MAJTKI/WODO/ PCV/S